1. 1.
  Galatasaray orta sahasını şaha kaldıracak transfer olur.
  ... azara
 2. 2.
  fernandes 35 yaşına geldiğinde veya 1.5 sene kadro dışı kaldığında cereyan edebilecek olan olaydır. zira baktığın zaman sınaydır bu sene top oynamamış, drogba 35 yaşına gelmiş ve 1.5 sene için 10 milyon $'a ancak gelmiş.
  6 -12 ... d3xter
 3. 3.
  şikeci şebeklerin göt olacağı transfer olur, dadın'dan yenmez ya la.
  -6 ... aspekli
 4. 4.
  galatasaray'ın 11 yabancı ile oynamaya niyetlendiğini gösteren transfer.
  1 -1 ... oytunkaran
 5. 5.
  Galatasaray yönetiminin yolacak küçük yatırımcı kalmadığı için düşünmeyeceği transferdir. Dördüncü bedelli sermaye artırımında herhalde unal aysal'ı vurur insanlar. SPK başkanı da değişti, artık Galatasaray'a akıl verip sistemin açıklarını gösteren sinsi başkan da yok kurumun başında. Zor yani.

  Edit: Unal Aysal zengin diye şişinen şebeklerin dünyadan ne kadar habersiz olduğunu gösteriyor ayrıca. Unal Aysal cebinden minimum para koymak için zaten bedelli arttırımına gidiyor diyor ki ey yatırımcılar para koyun ki kulüp kalkınsın. Ben evet borç verebilirim yönetebilirim ama ikide bir çıkarıp çıkarıp para koymam, veya rus doğal gaz milyarderi değilim mantıklı insanım, hem ben gidersem ne olacak?. Adam her şeyden önce iş adamı senin gibi kıçı kırık donunu bile verecek kadar dangoz değil yani. Daha başkanınından haberin yok senin.
  1 -4 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 6. 6.
  rüyalarda gerçekleşendir.
  2 -1 ... hipnozcu
 7. 7.
  ünal başkanın zenginliğinden habersiz, ünal başkanın yanında fakir kalacak şikeci başkanları olan şebeklerin yarılmasına sebep olacak transfer.

  tek sıkıntı yabancı sayısında...
  -1 ... aspekli
 8. 8.
  ayakları yerden kesilmiş kedi söylemidir.yavaş ol genç aslan o işler o kadar kolay değil.çinden bahsetmiyoruz.akşam kapının önüne çöp koyucaz o zaman alırsınız bişeyler.
  2 -1 ... bongocero
 9. 9.
  fernandes i dünya yıldızı sananların triplere girdiği transferdir. Neymiş ancak yaşlanınca, kadro dışı kalınca alabilirmiş galatasaray. Sizin fernandes e kaldık he amk.

  Gelen oyuncuların aldığı ücrete laf edenler zamanında quaresma nın maç başı hariç 3.75 m, topuz un oynamadan 3 m euro aldığını bilmiyorlar herhalde. Drogba 4 m alacak az bile.
  ... mercurial
 10. 10.
  hayırlı uğurlu olsun.

  http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/18776.php
  -1 ... paul sahilleri