bugün

fenerbahçe varken galatasaray için zor transfer. yaşasın beşiktaş.
Bir galatasaraylı olarak transfer olmasını isterim ama bütün sistemin değişmesine neden olacak transfer olur. 4 3 3'e dönmemiz gerekir. Selçuk fernandes ikilisinin top paylaşmada problem olabilir.
fanatik gazetesinin haberlerine inanan yazarın hayalidir.
galatasaray'ın melo ve selçuk varken ihtiyaç duymadığı transferdir.
Haberi yapan gazetelere bakarsak inanılmaması gereken haberlerdir. Hayır onlara insansak Fener'in forvetinde shevchenko galtasaray'ın forvetinde Eto'o oynuyor olurdu.
melo eğer giderse zaten alternatif olarak fernandes düşünülüyor. melo gıtmezse sorun yok gerçi 2 sinide bonservis bedelleri aynı sayılır. beşiktaşın ındırıme gitmesi lazım.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazıları)
galatasaray ın oyun düzenini bozacağı için olmayacak trasferdir. melo ve selçuk yeterlidir diye düşünmekteyim. tabi imparatorun bileceği iştir efenim.
eski manşetleri emekli olan futbolculardan dolayı atamayan gazetelere ilaç gibi gelmiş haberdir. amk türk spor basını bir ay boyunca ileri geri bir fb'ye bir gs'ye getirir götürürler fernandesi. hayır sonra hiç yüzleri de kızarmıyor. ne pişkinlik lan bu!

size basın diyeni de, haber anlayışınızı da, etik anlayışınızı da diye giydiresim geliyor benim de.

(bkz: yapacağın işi sikeyim ben gidiyorum)
bu hafta beşiktaş maçı olsaydı gündeme gelmesi olası transfer.
vasat topçunun transferidir. evet.
diagne gidince alınAcakmış.