1. 1.
  Fatih terim in fiorentina yı çalıştırırken banka oynattığı futbolcu.daha sonra fatih terim milan a geçince rui costa yıda transfer eder.yalnız fatih terim in milandan ayrılmasında büyük etken oluşturmuştur.

  (bkz: filippo inzaghi)
  1 -2 ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  ac milandan ayrılıp benfica'ya dönen futbolcu
  1 ... city walk
 3. 3.
  kardeşinin adı otomatic rui costa'dır. *
  6 -3 ... salca
 4. 4.
  fenerbahçe'nin yıldız(!) futbolcusu deniz barış'la geçen sezon şampiyonlar ligi'nde milan formasıyla mücadele eden portekizli. daha doğrusu işin mücadele ve komedi tarafı deniz'e ait. kendisini tutamayan deniz çareyi formayı yırtmakta bulmuştur. sonrasında maç 4-0 olmasına rağmen sırıtabilen bir yüzsüz fenerbahçeli futbolcu, öte yandan rui costa'nın çok beğendiysen al diye uzattığı formanın yırtılan parçası hala akıllarda bir utanç karesi olarak durur.
  4 ... krmyrdsn
 5. 5.
  portekiz futbolunun altın kuşağının altın çocuklarından biridir.
  ... dobrowski
 6. 6.
  zamanın en teknik oyuncularından biriyken, aniden ortadan kaybolan orta saha oyuncusu..
  ... don santino corleone
 7. 7.
  milanın çirkef futbolcusu olarak akıllarda kalmıştır.
  -1 ... invincible
 8. 8.
  Modern futbolun Leanorda davincisidir,attığı milimetrik paslar ile altın jenarasyonun en önemli futbolcularından biridir scolari ile anlaşamaması sebebi ile milli takımdanda ayrılan şu an benficada top koşturan mükemmel bir ortasahadır.
  -1 ... emex
 9. 9.
  sezon sonunda futbolu bırakacağını açıklayan futbolcu.
  1 -1 ... delgado
 10. 10.
  futbolu biraktigini aciklamis klas futbolcu. 2000 avrupa sampiyonasinda figo ile birlikte döktürmüslerdi. hele ki o 2-0 geriden gelip 3-2 kazandiklari ingiltere maci yok mu!! galiba o günden beri o kadar heyecanli bi mac izlemedim.
  ... boreas