1. 481.
    manuş baba
    5 -1 ... true
  2. 482.
    Çok tipik bir ritm var orijinali olduğu iddia edilen şarkıda.

Adam çok karakteristik bir müziği araklasa gündem olabilir, ama ben bile klavye başına otursam ellerimden çıkacak ilk ritm buna benzeyecek.

Abartıldığını düşünüyorum.

Bu arada nefret ederim asla dinlemem.
    3 -4 ... raduyev
  3. 483.
    sırf kız arkadaşım dinliyordu diye bende dinledim sesi farklı geldi ama tarzı iyi gelmedi. ayrıca piyasaya cıkar cıkmaz barıstı sılahtı falan gıbısınden tweetler hos olmuyor hani bu hamur suyu kaldırmaz zamanı var herseye bodoslama dalmamak gerekıyor. madem cicekti barıstı cart curt tu bır gıdıp sehıt aılesi ile tanıssana yada arasana kim yong u nükleer silahlarının belinede etek çekip gül takcakmıymış.
    2 -2 ... asosyal sosyolog
  4. 484.
    Salak salak insanlari ünlu yapiyorsunuz amk. Manus babaymis koray avciymis falan.
    4 -1 ... degisikadam06
  5. 485.
    Bir defa her şarkısı güzel değildir. Ve şarkılarında genelde sözleri tekrarlayıp duruyor. 1-2 şarkısı iyi sadece. Balon misali abartılmıştır.
    1 -1 ... seracettin
  6. 486.
    koray avcıgiller familyasından olan yeni nesil ergen şarkıcısı.
    1 ... sahicifilozof
  7. 487.
    Kokuşmuş bir şarkıcı parçası.
    ... graben
  8. 488.
    çalıştığım ortamdaki saçma sapan bir insanın herkesin içinde "bağıra bağıra" önermesi sonucu açtım 1-2 şarkısını dinledim. aynı öneren kişi gibi saçma sapan bir müzikle karşılaştım. üstelik onlar da çalıntı çıktı.
    1 ... radu
  9. 489.
    2 sene önceki kullandığım saç modeliyle şimdilerde gezen bir adamın vokal olduğu gruptur. sanırım grup herhalde. Boyband mi desem bilemedim.
    -1 ... formozant
  10. 490.
    Türbe ismi gibi. Töbe yarabbi.
    2 ... differentft