bugün

ulan mantı nelere kadir görüyor musunuz?..
Mantı açan bey varsa ben yardım ederim lan, kıyamam.

Oha nasıl ki o?

Mütemadiyen düşünülecek evlilik türüdür .
bik bik ile yapılır.
görsel
Mantısızlığı gidermenin en mantıklı yoludur.

Şöyle eli lezzetli, temiz, kılsız mantı açan bir bey hiç fena olmaz. sarımsaklı yoğurt'u ben hazırlarım, üzerine birlikte dökeriz. Arada çiğ börek falan yapar evliliğimizi canlı tutarım, minnak sürprizler yaparım..
Lezzetli evliliktir.
Sarımsaklı yoğurt ise evliliğin tuzu biberidir.
üzerinde bol sosu olmazsa çokta uzun sürmeyecek evliliktir.
Aradığım evlilik çeşidini sonunda buldum dememe sebep olan evliliktir. Biri beni acilen kayseri'ye sürsün.
sarımsaksız olursa mükemmel olur.
mantık evliliğinden daha uzun süreceği kesin olan evliliktir.
bu saatte mantı dediniz beni bitirdiniz. elim ayağım birbirine karıştı sayenizde.
Tercihim deniz mahsulleri.
Yanında sosu ile olacak bir birlikteliktir.
ingilizce tercüme yemek mönüsünde "logi" olarak geçen mantı'nın evliliği. beyle delikli bir tepsisi var hamırı koyıyasın yapıştırıysın. oliy.

edit: aslında hikaye gerçekti, espri yapmadım. gerçekten görülmüş bir şey.
Beni yorar mı yorar...

Edit:hazım şart.
iki kayserili arasında geçmesi muhtemel olan evlilik türüdür.
Beraberce mantı açarak güzel vakit geçirilecek evlilik türüdür . Kayseri’de görülmesi olasıdır .
Makarna evliliği daha çok aklıma yatıyor.
işte hayalimdeki evlilik bu. Bol kıymalı mantı ile hayatımı birleştirmek istiyorum.
günde bir tabak mantı yiyeceğim diye mantıcı açamam. evet.
Hamur kıymayı soya ile aldatabilir bu evlilik çeşidinde.aman dikkat!
evlendikten sonra çok değiştin, kendini saldın, kilo aldın saçmalıklarını duymayacağınız evlilik.. ne çıkacağı belli..
bir mantı ile evlenmek size sosyal aile hayatı kurmaya yönelik bir şey kazandirmaz. ancak karnınızı doyurur.

sonra da 7 haberlerinde çıkarsınız. canı karı yada koca eşini yedi diye. sjsjsjsjs.
(bkz: vurun daha ölmedi)

Demek mantı evliliği.
güncel Önemli Başlıklar