1. 1.
    adından da anlaşılacağı gibi mantıklı bir olaydır. Aşkın geçici olduğunu düşünenlerdenim.
    9 ... ustayazar
  2. 2.
    Ben kendimden ümidi kestim. Mantığı bırak mantı evliliği bile yapacağımı sanmıyorum. Aşk evliliği olayı zaten hayal.

Evde kalmış psikolojisine nasıl girmişim iyi mi?
    8 ... kedi peri
  3. 3.
    Japon askeri olduğunuza delalet edecek olan izdivaç. Mantığınızdan vurulucak beyninizden mikileceksiniz. Japon askerinin makus talihidir; kafasından mikilmesi. Allah kurtarsın. Evlilik şuur bulanıklığı esnasında cereyan eden bir sözleşmedir. Aşklısı, sevgiylesi, mantıklası, kaderlisi. Hepsi aynı bok.
    2 ... el ojala
  4. 4.
    Evlenmek gibi gayem olmasa da eğer olur da beni gerçekten anlayan birini bulursam yapacağım hede. Anlaşılmak, anlamak tek gerçek. Çok mutsuz bir ilişkiden çıkan biri olarak aşk biter derim
    4 ... mahsermidillisi
  5. 5.
    çok mantıklı.
    3 ... teflon
  6. 6.
    En iyisi. Aşk meşk yalan. Çekilmez mıç mıç ilişkiler.
    5 ... traveler of secret moments
  7. 7.
    Hiç denemeyin.
    Sonu b.ka çıkıyor.
    Sevin ve sevilin, sonra evlenin.
    1 -2 ... hayat guzel
  8. 8.
    Yaptım.

Aşktan havada uçmuyorum ama bok gibi param var. Aşk zaten bir gün bitecek. Ya kendiliğinden bitecek ya da aldatılacağım. aldatıldığıma değsin bari.
    8 -6 ... senin kocanin evi yok ki
  9. 9.
    neden yapılmasın ki anlamadım.
    -1 ... ustayazar
  10. 10.
    Mantık olarak her evlilik mantık evliliğidir. Sonuç olarak bir kadına aşık olursun ve benim bu kadınla evlenmem dünyanın en mantıklı hareketidir dersin.
    3 ... uzay muhtari