bugün

şu an bu yazıyı okurken hemen sol tarafına bak ve okumaya başla.
*
tanım: sözlükte yazılabilecek başlık bulamamak zaten başlı başına bir sorun bunu biliyoruz. bilgi içerikli başlıklar ne yazıkki takip edilmemekte biz kendi çapımızda bir şeyler karalamaktayız. artık geyik yapılacak yada tartışılacak bir başlıkta bulamıyoruz. tartışmanın kelime anlamını açıklamama gerek yok sanırım.
farklı düşüncelere saygı duyarak açılmış bir başlık görmemekteyim. her nasıl bir başlık açarsanız açın hemen karşıt bir başlığı görebilirsiniz. yani demiyeyim diyorum, bu tartışmalara girmeyeyim diyorum ama ne yazıkki nesiller arasında uçurumlar var. istisnaları çıkarmayı sayın yazarlarıma bir borç bilirim. ama sayın yazarlar bu nesil çatışmalarında dikkatinizi çekmek isteyerek şunu belirtirim: özellikle 5. ve 6. nesil yazarlar bu gibi mantıksızlıklara sebep olmaktadır. yani sorun aslında kimin önce yada sonra gelmesi değil. sorun yaş, tecrübe, akıl, fikir ve özellikle zeka.

diyeceğim o ki; sevgili yazarlar önce okumanızı salık veriyorum. bu sayfalar üzerinden öğrenebileceklerinizi değerlendirmenizi temenni ediyorum. burası bir arkadaşlık sitesi değil burası bir bilgi kaynağı.
burda kimse kimseye inancını, düşüncelerini kanıtlamak zorunda değil. aradaki 2-3 günlük farkla 6. nesil olan arkadaş ile ondan daha hızlı davranıp 5. nesil olan arkadaşın arasında nesil değil, okumuşluk farkı vardır. ve bu başlıklarımıza yansır.

yazarın peşinen iliştirdiği not :iki saattir taktire şayan bir şekilde tanımımı yaptım. ağzımın içinde lanet bir yara tadım keyfim yok. yazayımda yazayım diye bir heves içindeyimdim baktım olmadı okuyayımda güleyim, öğreneyim dedim o da olmadı. doğal olrak isyan bayrağını çektim. he sen dersen ki bana ne, başım gözüm üstüne de. de si var işte. gözünün yağında menemen yapayım düzgün başlık açın beya. hadi baken.