bugün

Siz gidin oyunuzu
Fetöcü Ozhaseki YE verin ee Fetö sizin (Akape)Hala Arka bahçeniz bebeğim
siyasi ayağına neden dokunmadınız hiç
Yarın bir gün lazım olur.
diye bak Ankarada lazım oldu .
OZHASEKININ Kayseride kim le ne bok yediği biliniyor
Eski bir mhp li Ve köyü bur ülkücü olarak Ankara sıncan
Oyum Mansur Yavaşaa...
asıl soru; mansur yavaş neden tekrar aday gösterildi?
bir çok sebep sayılabilir ama benim aklımın almadığı 5 yıl önce mhp ve chp den tam destekli olmasına rağmen melih gökçek e kaybeden bu kişi 5 yıldır ortada yoktu. bu 5 yılboyunca chp nin kapısından bile içeri sokulmadı oysa kendisi cumhurbaşkanlığı adaylığı bile bekliyordu.
bunca zaman bu kişi ne yaptı ne etti bilmiyoruz ve bir şey olmamış gibi yine aday gösteriliyor.
koskoca chp aday mı çıkaramıyor akıl alır gibi değil.
Makedon asıllı olmasını neden olarak gösterenleri pistten kovalım.
maddelere bakınca bir hımmm dedirtmiştir.

1- türk olmaması! (makedonya kökenli)

ama gürcüye oy dahil her şeyinizi verirsiniz

2- hdp'nin oylarını alması! (pkk ile bağı)

çözüm süreci ? megri megri ? salih müslim ? doğuda her seçimde ya 1. ya 2. parti çıkması ?

3- tecrübesiz oluşu (sadece küçük bir ilçe olan beypazarı bld başkanlığını yapmış)

diğeri sanki 12 senedir bakanlık yapmıştı

4- lafın çok icraatlerinin sıfır oluşu! (sürekli tv'lerde proje üstüne proje! peki kaynağı ne amına koduğumun! parasını kim sağlicak!

icraati var ama 1 yapıyorsa 5 götürüyor ?
Böyle başlıklar iyi oluyor,bu sayede bir sürü salağı donuzluyorum.

El cevap:Tek yüzükle yola çıkıp da hazineyi sonuna kadar sömüren insanoğluna da iki çift ne zaman söyleyeceksiniz sayın akşaklaklar.
makedon göçmeni olması yeterli nedendir. evet..
sahte çek senet olayı zaten en büyük skandalı!
mansur yavaş başa gelirse koca ankara sikimsonik bir siirt'e dönüşür!
önce başlık açmayı öğren sığır. sonra sana fikrini soran olursa cevaplarsın.
Bu seçim Mansur Yavaş kazanacağa benziyor dostum , ne kadar konuşsan boş. Diyorsun ki laf var icraat yok. Ulan göt lalesi bu adam başa geçmeden nasıl icraat yapsın ? Akp nin ankaraya yığdığı para ne kadar haberin var mı senin ? Amınakoduğumun cahili. Göt göt konuşup benim sinirlerimi bozma sikerim yazacağın yazıyı da seni de
Melih Gökçek'in beyaz tvsi,ankaparkı,meşhur oyuncakları,2 milyonluk saçma sapan gölbaşı.eryaman köprü benzeri zımbırtısı ve oğlu Ahmet Gökçek'in otoparkları nasıl sağlandıysa öyle kardeşşş.
haa bunlar sana dekont yolladı ise Mansur Yavaştan da alırsın.
Boş yapma.