bugün

Cumhurbaşkanı adayı olsam kazanırdım demişti
Madem biliyordun neden aday olmadın o zaman demezler mı adama?
ısınma, aydınlanma ve ulaşım konusundaki kamucu teşebbüsleri canlandıran kadrosuyla sincan, etimesgut ve keçiören de hastane çevresindeki sokakları aydınlatmaktan, otoyollara bir senede üst geçit yapmaktan aciz akp yi ezip geçecektir.
akp li rakipleri o kadar ahlaksız ki, kuyumcu dükkanlarının dibindeki meskun konutları kiralayıp çevresini parti flamalarıyla donatırken hemen bitişiğinde trafik ışığı ve herhangi bir sokak lambası bulunmayan altyapıdan yoksun sokakları görmezden gelir.
Mal varlığını açıklamasına rağmen Turgut Altınok'a yönelik Antalya'da 600 dairesi var yalanını seçim meydanlarında sürdürmeye kalktı. Çevre Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Tapu Dairesi Başkanlığı'nca yayınlanan belge ile Yavaş'ın yalanı belgelendi ve Turgut Altınok'un Antalya'da dairesinin olmadığı açıklandı.

https://www.sabah.com.tr/...-600-konut-algisi-patladi
--spoiler--
mansur yavaaş ciğerlerini söktüün.
--spoiler--
Seçim yaklaştıkça yoğun aktroll algısıyla karşılaşan başarılı belediye başkanı.
mansur başkan zaten antalya da turgut bey in dairesi var demedi, şirket üzerine daireleri var dedi. altınok gayrimenkul ün 2019 dan beri ödediği toplam vergi miktarına da bir bakarsanız konunun derinliği anlaşılır.
Normalde siyasetçi birinin yüzünü görür görmez "geldi yine tipini s.ktiğim" moduna giriyorum ama bu adam da böyle olmuyor. Namuslu ve idealist birisi olduğunu düşünüyorum. Bunu destekleyen bir kanıt yok ama aksini iddia eden bir kanıt da yok. Umarım beni hayalkırıklığına uğratmazsın başkanım.
adam bir türkiye gerçeği.
Turgutingene şamarı basaringen. Kralsın reis! Yürüyedur! Ardındayız :-).
bu saat olmuş ve %60'ı bir türlü bulamamasıyla beni hayal kırıklığına uğratmıştır. gerçi bir hayalim de yok, kendisine yönelik... akşamları ayaklarımı duvara dayayıp, liseli kızlar gibi belediye başkanını düşünmüyorum ama, ilk andaki şahlanışı görünce "bu 70'i falan zorlar" diye bir düşünmedim de, değil.
seçimlerde rakibi, turgut altınok’a, turgut altınok’un aldığı oy oranında fark atmıştır.

şimdi masaya çıkıp tepinebilirsiniz aktrolcukler sizi.
(bkz: mansur yavaş/#46936028)
Yeryüzüne inmiş bir melek. Dürüst ve zeki bir siyasetçi. Umarım Seni cumhurbaşkanı yapacağımız günleri de görürüz..
ilber Ortaylı:

Belediye seçimlerinin yükselen gerçek portresi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tır.
5 yıl boyunca hiçbir şey yapmadan, rakibinin aşırı kötü olmasından dolayı %60 oy alabilen şeytan tüylü belediye başkanı.

son seçimde kendisine oy vermediğim için vicdanım çok rahat.