bugün

mansur bey resmen ben belediye başkanıyım kimse bana hesap soramaz, beni devlet memurlarıyla karıştırmayın demiş. puu

https://www.instagram.com...lZWm/?igshid=wl6orol5t63o
Nihayet gücünü nerden aldığını ve o gücü kimle paylaşması gerektiğini bilen en azından dile döken bir başkan.

Parsel melih izlesin bunları.
doğru demiştir. atanmışlar ile seçilmişler bir tutulamaz. yıllardır sırf seçildi/seçiliyor diye kime katlanmak zorunda olduğumuz malum. bizler ona katlanmak zorunda isek onun takipçileri, sevdalıları da hem mansur yavaşa hem ekrem imamoğluna katlanmak zorundalar.
ironi yaptım millet videoyu bile izlememiş amk.
ne güzel söylemiş, sizin paranızı harcıyoruz diye. başka başka kişiler de kimin parasını harcadığını bilse böyle. har vurup harman savurmasa.

bakmayın protokolde oturduğumuza, memuruz biz diyor.

başka başka kişiler de bilse götlerinin yerlerini.

bravo başkan.
işte türkiye'nin başına böyle bir cumhur başkanı yakışır.
konuşmanın tamamı şu şekil.

--spoiler--
bunu özellikle anlatmak istiyorum. biz sizin paranızı harcıyoruz. bakmayın kocaman sıfatlar yakıştırılmasına, protokolde oturulmasına falan. bizim herhangi bir memurdan farkımız yok. maaşımızı da siz ödüyorsunuz. yaptığımız bütün işlerin parası da sizden çıkıyor.

devlet yönetiminin asla ve asla sizin üzerinizde bir şey olmadığını ve sizin anayasada verdiğiniz yetkiyle sizi yönettiğini bilerek... öyle koca koca arabalarla ve korumalarla gidenere bakmayın. onlar haksızlık yapıyorlar
--spoiler--

ben herhalde 15 dakika, başka hiçbir şey yapmadan bu yazıya bakacağım.

dipnot: adam chp'den seçilmiş olabilir ama ülkücü. yedek tekerleklere benzemeyen safkan bir ülkücü.
Mansur'un adam olduğunu gösteren nice alametten biridir.

Türkiye'nin başına Mansur yakışır. Bıktık artık kibirlilerin saltanatından.
adam ülkenin genelinden 20 yıl ilerde konuşmuş.
millet alışmış "sesini çıkaranı gözaltına aldıran" zihniyetten böylesi ülkeye biraz fazla gerçekten.
Öylesine kibirli konuşuyor ki, şeytan haya eder. Tüh sana be yazık sana.
Mansur baskanim ne derse odur gibime geliyo. Malum 80 kilogram.
türk siyasi tarihinin gördüğü en naif ve alçak gönüllü konuşmayı "kibir" olarak lanse etmeye çalışan kötü niyetlileri göstermiştir.

sen kibir arıyorsan "Eyyyyyy" falan diye bağıranlara bak.
Adamın dibi dibi.
Fazla tevazu kibirdendir derler. Fazla abartmayın bütün büyükşehir belediye başkanları, sistemin parçasıdır..
Alışık olmadığımız hareketler. Varolasın Mansur basgan.
Alninin teri ile calisan bir belediye baskani gorunce zorunuza gitti herhalde..
Ona buna sen kimsin ya diyenleri yalayanlara adamlık nedir gösteren konuşmadır.
güncel Önemli Başlıklar