bugün

Çomar susturan teknolojik bir aygıt tasarlamış sandım.
akitleri kudurtan açıklamasıyla bozkurtum yine kan almış. 15 Temmuz anıtlarına sesi çıkmayanlar ortalık malı olmuş hemen. Gidin ötede zırlayın.
Dikin bakalım vatandaş heykellerin kafasına oturup seyahat edecek zaten.
bu müjde beni de gerçekten çok mutlu etti. umarım bu heykel geçen ay ankara'da ulaşıma yapılan fahiş zammın geri alınmasına da yol açar.
ak it leri gene kudurtmuş.
i. Melih başganınız ankapark'a 750.000.000 doları (yediyüzellimilyon$)'ı çarçur edip, kavşaklara dinozor heykeli dikerken, ankarayı parsel parsel eylerken neredeydiniz sayın g.t kılları?

Mansur başkan yine ince düşünmüş helal olsun başkan. Sen Çomar kudurttukça biz zevkten VI köşe oluyoruz aynen devaaaaaaam.
En azından yandaş firmaları Zengin edip kapalı karılarını jeeplerle gezdirtmiyor.

Yürü be başkan!
Chp=heykel anlayışını haberlerde çok görüyordum ama gerçekten böyle bir durumun varlığına kanaat getiriyorum. Atatürk'ü çok mu seviyorsunuz yoksa istismar mı ediyorsunuz anlamadım gitti.
bu yüzsüz comarlar Atatürk heykeli kaldırılınca falan hic bizim tek sorunumuz Atatürk heykeli mi kardesim bize hizmet yap demezler ama biri çıkıp kaldırılan heykelleri telafi etmeye çalışınca hemen bize hizmet et yol yap falan diye havlar altında yatan sebep basit Atatürk düşmanlığı.