bugün

(bkz: gülen surat)

yine yapacağını yapan, gündeme bomba gibi düşen bir devlet bahçeli sözü. ne yalan söyleyeyim sayın bahçeli yine hayran bıraktı beni kendisine.

üst üste gelen açıklamaları buna sebep. chdpkklılar anlamaz o ayrı tabi. evet.

(bkz: bahçelinin fox tv ye tilkilik peşindesiniz demesi)

http://www.haber7.com/siy...bulda-secim-yenilenebilir
napak ölek mi?
mansur yavaş' ı onore eden ifadedir.
Benim de değil.

Ankara da yaşamıyorum amk.
Saraya bekçilik yapan adamın belediye başkanıyla işi olmaz zaten.

Allah'ın vasıfsız yancısı.
git kozan'a senin başkanın orda!

(bkz: kozan belediye başkanının başkanlıktan alınması)
sen kimsin ki? vasfin ne? sen git kumda oyna kocum siran gelince cagiririz seni.
Benim de değildir. Çünkü ben Ankara'da oturmuyorum.
Ankara'da yasamiyorsa doğrudur ama degilse..... 40 yapar.
Devlet bahçeli bey’e iletiniz ;

Kendisinin açıklamaları şeyimizde değil.
mansur başganı derinden yaralamış çıkıştır.

görsel

bir bilmecem var çocuklar. haydi sorrrr sorrr dediğinizi duyar gibiyim. birilerine yalakalık/yancılık/stepnelik yapana hayran olana ne denir ?
kendisine hakkında atıp tuttuğu cumhurbaşkanı temize çıkmış mıdır diye sorulması gereken kişi beyanı.

kendisine ait sözler;

"Namus ve şeref üzerine yemin eden Erdoğan namustan ne anlamakta şereften ne çıkarmaktadır? Tarafsızlık kozasını yırtıp gözünü kan bürümüş gibi AKP adına oy talep eden Erdoğan, ruh heybesinden düşürdüğü namus ve şeref kristallerini arayıp da bulamayan biri olarak hatırlanacaktır. Şeref gibi derdi olmayanın Türkiye'nin şerefini korumaktan bahsetmesi beyhudedir. Türk milletinin birliğini temsil etmesi de akla hakarettir."

“Erdoğan'a bakarsınız bunlar fasa fisodur. Tüm sorunların çözümünü başkanlık sistemine bağladı. Bu zülüm düzenine, bu karanlık düzenine nereye kadar destek vereceksiniz? Yetmedi mi hırsızlıklar? Yetmedi de yolsuzluklar? Haram sultası sürsün isteniyorsa AKP doğru adrestir. Türkiye federasyona geçsin, imralı canisi ev hapsine çıksın, PKK'lılar affedilsin, Türk milleti kardeş kavgası yaşasın isteniyorsa, AKP ve başkanlık sistemi bulunmaz hint kumaşıdır
ok.
-mansur yavaş
Bahçeli önce kimin vekili onu bir söylesin.
Stepne parti lideri, iktidar basın sözcüsü, gündem bulandıran fikir üreticisi, deyimler sözlüğü müdavimi...
Bunların dışında vekil olarak kimin, hangimizin düşünceleri için mecliste bulunuyor?
Kazandıklarım için pişman değilim , aklım hala Devlet Bahçeli'de..
- Mansur YAVAŞ
ankara'nın büyük bir kesimi tarafından kurulan cümle.
beğenmeyenlere konya veya rize de var.
Tamam sana hizmet yok.

Not alın arkadaşlar...
Tamam artık, mansur başkan kahrindan 3 gün yemek yemez artık
ağlayın ağlayın...köprüye çıkın intaar deneyin, belki ciziroğlu sizi de kurtarır...
kendisiyle gurur duyuyorum.
Ankara'nın daha büyük kesiminin de cevaben siktir lan a.cık diyerek tokatı yapıştırdığı mal kitle cümlesi.

20 sene yediniz doymadınız. Ankara'yı parsel parsel fetöye peşkeş çektiniz. Şimdi halkın parasına birileri sahip çıktı diye kuduruyorsunuz haramzade köpekler.
Dur şimdi Kasap dükkanını bağlatıyorum.

Bir kaybeden isyanı.
Benimde değil.benimki murat zorluoğlu.
edirnede olan şahsımın küçük bir sitemidir. bizimkisi recep gürkan. keşke akp belediyesi hakim olsaydı burada da belki o zaman 21.yüzyılda olması gerektiği gibi düzgün caddelerde gezerdik.
güncel Önemli Başlıklar