bugün

Solcuların kahraman yaratma sevdası hiç bitmeyecek anlaşılan. Taş çatlasa 50 k oy fazlası var. Öyle büyük bir fark yok ama çoktan seçimi ezerek kazanmış gibi davulla tencereyle kutluyorlar haskdks.

En son muharremi göklere çıkardılar, ona buna ayar vermeye falan başladı adam sonra seçim gecesi firari oldu aqjskfkakakdja.
yavaş yavaş sönmekte olan balondur. bunların ara gazı en fazla bi yıl sürer sonraları biter giderler. yazık..
bi icraatı olmadığı halde aşırı derece abartılan mansur 2021 yılında helyum gazıyla dolan balonunun patlayacak olması durumudur.

giri burada!
Sağ kökenli bu adamı ben bir sosyal demokrat olarak ölümüne destekliyorum.

Çünkü bu adam namuslu bir adam...

Değil de Varsın balon olsun dert değil ama hep böyle adamlar yönetsin ülkeyi...

Zaten bu ülke soyulmasın yeter, herkese yetecek ekmek var.
görsel
it gibi tırsıyorlar, Mansur Yavaş aday olursa seçileceğinin, ülkeyi parsel parsel satanlarla pazarlığa oturmayacağının, bu haramzadelerin topunun yargılanıp gerekli cezaları almaları için elinden geleni yapacağının farkındalar. Bu yüzden tabanından tavanına sürekli Mansur Yavaş’ın üstüne oynuyor, kendilerince algı yaratıp itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Göt korkularını anlayabiliyorum, imamoğlu vs seçilse Kenan Evren gibi göstermelik bir şekilde ölüm döşeğinde yalandan yargılanacak yarak kürek cezalar alacaklar ama Mansur Yavaş başkan olursa kursaklarından geçen her bir haram lokmanın hesabını soracak.
akçomarların ve Kürtçü soysuzların kudurmasına neden olan kişidir. Balon değildir. Balon arıyorsanız 1.85'lik batumlu gürcüye ve selo piçine bakacaksınız.
sonda balonu gibi birilerinin içindeyken şişmiştir. çıkması imkansız artık !..
Çomarlar için masa üstünde tepinme vakti.
Bu adam akp yi her gömdugunde instada sayfalar paylasiyor amk acaba sayfa adminleridemi seviyor bu adami yoksa oyun böyükmü yeğenim.
Patlamamış daha da şişmiştir. Ankaralının elinde patlayacak.
Bir sonraki Cumhurbaşkanı olunca görürsünüz o balonu.
bence o balon dediğiniz bi tarafınızda patladı. o yüzden hazmetmeyi öğrenin derim.
akapelilerin götlerindeki yanığın bir tezahürü olan zırvalık. adam acayip fark attı be! belliydi bu sonuç olum. sizin altınok ancak altı yüz dairesini yönetir.
Balondan ziyade jet uçaktır. Bayağı süratli yükseldi. Arayı da açtı iyice.
Bu adam zamanında Cumhurbaşkanı adayı olsaydı şuan Cumhurbaşkanı olmuştu
Bu seçim bile bunun kanıtını gösteriyor.
Alooo! Adam 26 puan fark attı alooo!
17 bakan bi c başkanı bi de astronotla patlamamış oldukça sağlam bir balon.
Valla pek balon değilmiş. Ben de dahil pek çok kişinin tahminlerini cortlattı yalan yok.
ilaveten geçenlerde söyleyip arkadaşlarla aramızda biraz taşağını çevirdiğimiz sözü de doğruymuş; aday olsaymış cb.yi kazanırmış. Cehapeli bir grup mezhep faşistinin fantasyalarına kurban gitmişiz.
artık zeplin haline dönüşmüştür.
balon diyen salaktır amk.
en yüksek oyla ankara büyükşehir başkanı seçilmiştir. köşenizde ağlayın aktroller sizi.