1. 1.
    Boş yapma.
    7 -3 ... nightbloo
  2. 2.
    Yavaş olması yüzünden verilmez.
    5 -2 ... hepinizi sevmiyorum
  3. 3.
    Melih Gökçek'in beyaz tvsi,ankaparkı,meşhur oyuncakları,2 milyonluk saçma sapan gölbaşı.eryaman köprü benzeri zımbırtısı ve oğlu Ahmet Gökçek'in otoparkları nasıl sağlandıysa öyle kardeşşş.
    haa bunlar sana dekont yolladı ise Mansur Yavaştan da alırsın.
    7 -1 ... sophiaa
  4. 4.
    Bu seçim Mansur Yavaş kazanacağa benziyor dostum , ne kadar konuşsan boş. Diyorsun ki laf var icraat yok. Ulan göt lalesi bu adam başa geçmeden nasıl icraat yapsın ? Akp nin ankaraya yığdığı para ne kadar haberin var mı senin ? Amınakoduğumun cahili. Göt göt konuşup benim sinirlerimi bozma sikerim yazacağın yazıyı da seni de
    4 -1 ... sadeceyanlizliklarkaldi
  5. 5.
    solcu sıfatını taşıdığı için diyerek yanıtlanacak soru cümlesi.
    -1 ... funk
  6. 6.
    önce başlık açmayı öğren sığır. sonra sana fikrini soran olursa cevaplarsın.
    7 -1 ... pillars of creation
  7. 7.
    bir yazar neden olarak "boş yapma" yazmış.
    haklıdır, boş yapan adama kesinlikle oy verilmez.
    3 -5 ... pitislarin hamcisi
  8. 8.
    amman mansur yavaş'a oy vermeyin çünkü türk değil...

-----ama gürcülere iç rahatlığıyla oy verebilirsiniz.

amman mansur yavaş'a oy vermeyin, çünkü pkk bağlantılı..

----ama "pkk düşman değil" demiş olan, pkk'nın yaralılarını türkiye cumhuriyetinin hastanelerinde tedavi ettirmiş olan rizeli reislere gönül rahatlığıyla oy verebilirsiniz,
    https://galeri12.uludagso...k-dusman-degil_802438.jpg
    bu rizeli reislerin pkk'ya verdiği diğer desteklerin tam listesini yerimiz dar olduğu için buraya yazmıyoruz..

amman mansur yavaş'a oy vermeyin, tecrübesiz, sadece beypazarı belediye başkanlığını yapmış...

---ama muhtarlık dahi yapmamış, istanbullu dahi olmayan rizeli bir adamı 1994'te istanbul belediye başkanı yapmakla çok doğru bir iş yaptınız, aferin size..

amman mansur yavaş'a oy vermeyin, söylediği projelerin kaynağını nereden bulacak?

---rizeli reisin çılgın projeleri türkiye'yi iflas ettirdi. rizeli sayesinde duyun-u umumiye geri döndü.. mansur'un o kadar zararlı olabileceğini düşünmüyorum.. ne de olsa rizeli değil..
    17 -2 ... arbutus unedo
  9. 9.
    sahte çek senet olayı zaten en büyük skandalı!
    mansur yavaş başa gelirse koca ankara sikimsonik bir siirt'e dönüşür!
    -5 ... ritmo
  10. 10.
    makedon göçmeni olması yeterli nedendir. evet..
    2 -3 ... cihaner