1. 1231.
    Son meclis toplantısında ayarı boruyla vermiştir. Abb de dönen dolapları da bir bir ortaya çıkartmaktadır.

10.000 maaşlı çaycı, 12.000 maaşlı müsdahdem, 3 senedir işe gitmeden maaş alan “fetö uzmanı” kartlı kişiler gibi...
    4 -3 ... flat head
  2. 1232.
    beğenmezdim kendisini (birde) mhp kökenli diye ,hatta faşist olarak bile tanımlamıştım.

tanımımda değişkenlik olmaz ama her zaman yazarım millici yurtseverler dürüst insanlardır .

mansur yavaşı izliyorum gayet olumlu ,düzgün adım atıyor kendisine yapılan eleştirileri (yalan ve hakaretleri de) edenin yüzüne karşı anında veriyor.
    kısa zamanda ankara'da işleri yoluna koydu koymaya çalışıyor ,çalışıyor dedim akp ve melih gökçek'in tahribatını öyle bir kaç ayda hatta yılda düzeltmek gerçekten na mümkün ,bir anka park olayı 750 milyon dolar (yaklaşık 4,2 milyar lira. ),anlayın.

ekrem imamoğlu'ndan başarılı mı ,istanbul ile ankara'yı karşılaştırmak bile abes olur istanbul 18 milyona dayanmış nüfus olarak girdi-çıktı ile. ankara altı milyon bile değil. birde tivaret-sanayi ve sair işleri koyarsan kefeye istanbu ankara'nın 15 misli en az.

mansur yavaş başardı inşallah ankara halkı anlar gereken ihtimamı gösterir ..
    4 -2 ... baris hemen simdi
  3. 1233.
    işten atılan bankamatik çalışanları için açıklama yaparken malum kesime çok muazzam dokundurmalar yapan Ankara büyükşehir belediye başkanı ;
    "Şimdi verilen sözlere geliyorum , Hani 30 bin kişiyi atıyorduk pkk'lıları dolduruyorduk !! Noldu?? Açsana ağzını şimdi!! Noldu? Yine söylenenlere göre dhkpc'liler sayaç okuyacaktı , noldu!! Peşine düşeceğiniz adam namusluysa çalışıyorsa şeref sözü işine başlatırım başkasının lafıyla hareket etmeyin."
    -bilezik gibi geçiririm anlamı da çıkar.
    3 -2 ... mlhaycck
  4. 1234.
    Mansur yavaş eski mhp lidir. Ankara şanslı. işinin ehli iyi bir başkan. Lakin Belediye hizmet yeridir. Hizmeti Partizan kafayla düşünmemiz yanlış olur. Aday önemlidir. Yiyici Melih gökçek çok mu iyiydi?
    3 ... gazeloglu
  5. 1235.
    Seçilmiş Ankara belediye başkanıdır kendileri.
    1 ... nick koymayi unuttum
  6. 1236.
    imamoğlu gibi o da belediye meclisi aylık toplantısında yalancı ve algı yaratma amaçlı sürekli boş konuşan bazı meclis üyelerine belgelerle cevabını vermiş belediye başkanıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=I_IwbRQ9PYI+

buradaki ak keneler izlemez muhtemelen eksiler geçerler ama vakti olanlar bir 10 dakikalarını ayırıp ülkede ne kadar çok yalancı politikacı, siyasetçi ve satılık medya olduğunu bir kez daha görebilirler. adam elindeki belgelerle isim vererek tarih vererek "işten adam atıyorsunuz yaeaeaeae" diyenlerin ağzına sokuşturuyor cevabı. akp tarafından hala kuru gürültü yükseliyor. inanılır gibi değil *

10000 lira maaş alan çaycı mı olur lan ? lavuğun bir tanesi 4000 küsür lira maaş alıyormuş ama 1 gün bile işine gitmemiş yıllar yıllar boyunca. üstüne "fetö uzmanı" diye kartvizit yaptırıp işe gelmeme mazereti olarak göstermiş ahahaahha. bunları savunuyor işte akp li meclis üyeleri. sabahtan akşama atv de ahaber de bunlara diyorlar "ekmeği elinden alınanlar" diye. adam daha belediye binasına girmemiş 2.5 seneden fazladır maaş alıyor. 15 temmuz gazisiyim diyor maaş alıyor. belediye gazi olduğuna dair belge istiyor onuda veremiyor ama akp liler hala gaziyi işten attınız diyorlar.
    4 -2 ... mel mel bakan gibson
  7. 1237.
    Gereksiz parlatılan Ekrem imamoğlu'ndan çok daha fazlasını hak eden siyasetçi.
    2 ... enkidu1986
  8. 1238.
    Adam gibi adam karizma başkan. Ankara nin gorebilecegi en iyi başkan. Ona camur atip sevmeyenlerin insani ve vicdani degerlerinde mutlak sorun vardir. Ulke siyasetine bir kac gomlek ustun geliyor.
    3 ... bozo23
  9. 1239.
    icraat sıfıra sıfır elde var sıfır.
    Hala boş boş konuşur, iddia ettiği şeylerde tek bir belge sunamaz.
    1 -6 ... desifreleyici
  10. 1240.
    belediye meclisinde bağırmadan konuş diyen üyeye sup pus olan yıkık biri.net..
    -2 ... payback