bugün

Aşırı yavaş.
Chp'li Ankara büyükşehir belediye başkanıdır.
tarihin en beceriksiz belediye başkanı. borçla aldığı dört tane otobüsten başka Ankara'ya hiçbir şey yapmadı.
Büyükşehir Belediye Meclis Birinci Başkanvekili fatih Ünal hakkında görevi kötüye kullandığı iddiasıyla yaptığı suç duyurusu başvurusunun, yasal unsurlar oluşmadığı gerekçesiyle işleme alınmadığı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı
https://bit.ly/3a0IHwY
konuşmuyor. siyaset yapmıyor.

tam da bu sebeple herkes mansur yavaşın kendisi gibi düşündüğünü zannediyor.

biraz konuşsa şu an deli gibi destek gördüğü, kendisinin deyimiyle "halka tepeden bakan elit zihniyet" tarafından aforoz edilecek.

(bkz: mansur yavaş ın yetmez ama evetçi olması)
Adama herşey denebilir, seversin, sevmezsin. Ama hırsız değil. Bu bana yeter.
Bir lider potansiyeli görmüyorum.
Aşırı başarılı da bulmuyorum.
Kitleleri arkasından sürükleyebileceğini de sanmıyorum.
Ama bendeki imajı, temiz bir insan olduğu, işini elinden geldiğince samimi bir şevkle yapmaya gayret ettiği...

Bir Ankaralı olarak kendisinden bu konuda razıyım...

Neyi yapsaydı gözümdeki imajı düzelirdi? Ankapark gibi, cürmünü aşan büyük bir operasyonun altından kalkabilseydi mesela...

Orta büyüklükte bir kentsel dönüşüm projesini ne yapıp edip şehre armağan etseydi...

Kendisinin adıyla anabileceğimiz vizyoner bir işe imza atsaydı, ben de ona o gözle bakabilirdim.
Arap milliyetçilerini ayrı Kürt milliyetçilerini ayrı hoplatan asil türk evladı.
daha yeleğinin düğmelerini doğru ilikleyemeyen adam, ülkeyi doğru yönetebilir mi?

görsel
botların ıslanması filan yetmez. dalmak lazım bence. bizde bunlar iş yapar çünkü.

ee altyapısız 25 yıllık melih gökçek ankara sı bu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.