1. 1015.
  ankara'ya hayırlı olsun diyebilirim. 80 defa söyledim teşkilata, mehmet özhaseki ankara'ya o l m a z. çok irrite edici bir siyaseti var dedik. sözümüz dinlenmedi. sağlık olsun. mafya babası sahtekar mansur'a ankara'yı hediye ettiler.
  2 -13 ... timarli sipahi neferi
 2. 1016.
  Ahahah Ankara’ya hayırlı olsun muş.
  Maksimum oyu %30, o da akpye vermeyecek kürtlerin falan oyu dahilken.
  Boşuna polianacılık oynayıp umut dağıtmayın, Ankara’nın mıhafazakar seçmeni genellikle anketlerle ve kamuoyuyla fikrini öğrenemeyeceğiniz ev kadınları ve bütün gün çalışan işçi ve emeklilerden oluşur, siz aokak röportajından anketlere kadar bakar ve “bu sefer değişiklik olacak” dersiniz aöa seçim günü o teyzeler ve amcalae gidip ampüle basar akp %55’le rahat kazanır.
  Bu tüm ülke genelinde böyle aslında.
  1 -11 ... sozleriyle alkis alan yazar
 3. 1017.
  makedon göçmeni çakma ankaralı chp belediye başkan adayı. evet..
  1 -4 ... cihaner
 4. 1018.
  Trafolara kedi vs girmediği takdirde En az %2 farkla ankara büyükşehir belediye başkanlığını kazanacak kişi.

  Başkenti kaybeden akape için beka sorunu başlayacaktır. Akape zorda, "bu seçim ders verme seçimi değil" diye ağlaşıyorlar. Ahahaha.
  3 -1 ... agnostos
 5. 1019.
  Yavaş gelsin.
  2 -4 ... sultan baybars
 6. 1020.
  Siyasal islam'ın ne kadar çirkefleşebileceğini gösteren abb. Adayı.
  3 ... serdarsl06
 7. 1021.
  2014 yerel seçiminde oyu yüzde 43,8 olan adamdır. o dönem akepe nin en güçlü dönemiydi. "ekonomi" sağlamdı,"paralel yapı" hikayeleri anlatılıyordu. dinazorcu 10 küsür yıldır ankara yı yönetmekteydi.

  ona rağmen mansur yavaş 1 puanla seçimi kaybetti. bugün ise ekonomi ortada. akepe nin kemik seçmeni bile durumdan rahatsız. mansur yavaş ülkücü kökenli olması nedeniyle mhp seçmeninin de tercihi durumunda.

  rakip ise akepe için zayıf. ankara da özfetöcü ye çıkacak her oy, rte nin kendi varlığına çıkacak oy. yoksa akepeliler in bile zerre kadar haz etmediği bir tip gayserili.

  mansur yavaş yüzde 30 maksimum nasıl alacakmış ? 31 mart gecesi görürsünüz yüzde kaç alıyor. *
  3 -1 ... uzakyolun yolcusu
 8. 1022.
  istanbul tahminlerime göre ekrem imamoğlunun nasıl kazanamayacağını söylediysem mansur yavaşında bir o kadar seçimi rahat kazanacağını söyleyebilirim.
  ne yaparlarsa yapsın 31 mart akşamı ankara büyükşehir belediye başkanı olacak aday.bir insana ne kadar saldırılırsa o kadar yükselir.
  ülkemizin kurucu değeri olan atatürkümüze bilinçli olarak adice saldırılar oluyordu.ama bu saldırıların sonucunda ne oldu? biz atatürkü daha çok sevdik saldırdıkça bu sevgi katlanarak büyüdü.
  mansur yavaş olayındada bunu görüyorum.kaybedeceklerini anlayınca çirkinleşen bir kitle var.bu troller başlık adı altında o kadar alçak iftiralar atıyorki bu da aslında seçim sonuçlarının bir göstergesi.boşuna kudurmayın troller geliyor mansur yavaş.
  ... cemolistan
 9. 1023.
  bana ''hakan yavaşş ciğerimi söktün'' hadisesini hatırlatan kimse.
  1 ... captainotfound
 10. 1024.
  sahte çek-senet işlerini iyi bilen, şantajçı, menfaatini çıkışmak için suç unsuru taşıdığını bildiği bir arkadaşıyla yıllarca ilişki kuran; avukat ve siyasetçi ankara belediye başkan adayı.

  meslekler incelendiğinde; yalanın en fütursuzca söylendiği ilk 2 meslek dalı siyasetçiler ve avukatlardır.

  siyasetçi zaten yalancıdır, avukat olması bunu muzaaf hâle getirir.

  inşallah kayseri nezdinde tüm türkiye'ye düzenli şehir planlamasını öğreten belediyecilikte gerçek bir duayen olan ve yalancılık vasfı mansur yavaş'tan bir derece daha düşük olan mehmet özhaseki inşallah başkan olacaktır.

  https://twitter.com/medya...tatus/1109192906378805248
  -5 ... lightsaber