1. 45.
  Akitin ağababaları sağlık kitiyle oyun oynarken, nasıl olurda akit kitsiz kalır inanılacak gibi değil.
  1 ... dont stop believing
 2. 44.
  bu ülkede hava soluyup, ekmek tüketiyorlar ya o bile haram. ak*ite verileceğine o ekmekler sokak itlerine verilip hayra geçilsin.
  2 ... narcomedian
 3. 43.
  Sayın başkanımızın teröristlere yardım etmeyi reddetmesidir.

  Kesin lan gargarayı a lepistesler! Akit, vakit, nakit... Bunların kaç kişiyi fotoğraflarıyla yayınlayıp, din düşmanı ilan ettiğini, hedef gösterdiğini, sonra bu kişilerin terör saldırılarında katledildiğini unuttunuz mu? Biz unutmadık ve unutmayız.

  Aslında sizin de unutmadığınızı gayet iyi biliyoruz. Alayınız ışid kafalı terörist destekçilerisiniz, ondan böyle tepiniyorsunuz.

  Bir de terörist destekçisi olmayıp, liboşluk gayretine eleştiri yapanlar var. Ey Liboşlar, işte kafadarlarınızın da parmağı olduğu şunca facia yaşandı. Sonunda kabak kafadarlarınızın da kopasıca kafalarına patladı. Hala akıllanmadınız mı? Hala yobaz kimdir öğrenemediniz mi?

  Sizin aklınız böyle işlere basmaz. Biz yobazları gayet iyi tanırız, onlar da bizi tanır. Yobaz demokrasiden, insan gibi davranmaktan anlamaz bir yaratık türüdür.
  4 -1 ... rumeli71
 4. 42.
  Size sağlık kiti mi lazım gidin şeyh el eteği öpün badeletin kendinizi sığır sürüsü.
  8 -1 ... karton toplayan cocuk
 5. 41.
  Sen hala ağlıyor musun la?

  mansur yavaş ın sağlık kiti dağıtım rezaleti
  9 -1 ... serdarsl06
 6. 40.
  mansur'un avukatı değilim ama akit ve diğerleri madem bu kadar yürekli bir gazeteydi o zaman hastanelerin bile bulmakta zorlandığı corona testini alıp evinde test yapan akp'li işadamı murat sancak'ı ve millete sosyal medyadan kit satmaya kalkan akp milletvekilinin oğlu hakkında da haber yapsaydı.
  11 -4 ... alininki
 7. 39.
  Ak-it mansur başkanın (kendilerine göre) rezaletine kurban olsun.
  Siz namus düşmanı iftiracı riyakar dincilerden ala virüs mü var.
  4 ... sweetmandarine
 8. 38.
  Allah bu zihniyete fırsat vermesin. Iktidarda olsalar kendinden olmayanlara su bile vermez bunlar.
  3 -9 ... rall
 9. 37.
  Mansur tarz itibarıyla pek yumuşak bir adam değil eko başgan gibi cumhurbaşkanı falan olursa akp kalıntılarını bir yılda ezer geçer işte o yüzden adayımız Mansur.
  2 ... vigilante8
 10. 36.
  iyi olmuş, gebersinler.
  2 ... flak88