1. 1.
    Klasik chp'li davranışıdır. https://m.ensonhaber.com/...el-dikme-karari-aldi.html
    1 -8 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Başka bir ülkenin hem de tarihte hep düşman olduğumuz ve soydaşlarımızı soykırıma uğratan bir milletin ünlü kozmonotunun heykelini kendi ülkemize yapacak kadar düştük ya o beni çok üzüyor.
    Edit:Eksi atan dingiller tatar ve çerkezlerin mücadelerini kırımda yapılanları yakutistanda nasıl bir asimilasyon politikası uyguladıklarını özerk Türk bölgelerinde nasıl zorla liderlerinin değiştirilip asimile edilmeye çalıştığını görmezden gelebilir Rusyanın cidden Türklere yardım edebileceğini düşünecek kadar dangalaksınız Türkiye onlar için bir silah pazarından öteye gitmez gitmeyecektir işleri gelmedi mi direk Türklere karşı duracaklardır.
    8 -8 ... attilababurmete
  3. 3.
    Bizi Rus halkıyla yakınlaştıracak ve bu ortadoğu kaçkını ırklardan kurtarmak için Güzel bir adımdır.
    yukarıda öküzün biri de Rusların Tarihte bize hep düşman olduğunu ve onların insanlığa hizmet eden Bir astronotunun heykelini Turkiyede dikmeyi "düşmüşlük" olarak görüyor.
    Be öküz herif eski ortağınız sizin zihniyeti 1950'den beri destekleyen abd ile aranız bozulunca Rusya'ya sığınıp atacağı her adım için Rusyadan izin alan ben miydim?
    Artı eskiye bakacaksak Gürcülerin yaptıkları Türk katliamları Yunan'dan da beterdir.
    Hala imkanı olsa Türke karşı düşmanca hareketlerde bulunacağı bariz olan bir milletin içinden çıkan adamın Reis diye götünden ayrılmazsıniz sonra burda "Rere rö Rere rö" yaparsınız.
    5 -2 ... turkelia
  4. 4.
    E s400 alırken iyidik hani? Şimdi mi düşman ilan ettik yine?

Ayrıca adam sanki gorbaçov un heykelini dikelim demiş.

yuri gagarin sadece ruslara değil insanlığa mal olmuş bir figürdür.
    4 -1 ... flat head
  5. 5.
    Angaranın dikmeni derken heykel dikme alanı değil amk.
    Selefleriniz bu nedenle başarılı olamadı sayın chpliler.
    Vatandaş için icraat yapmayın da bir dahaki seçim elinizde patlasın.
    2 -2 ... sktireden adam
  6. 6.
    Asıl arzuladığı s400 heykeli dikmek olsa da akpliler dildo heykeli diktiler der diye gagarinin heykelini dikme kararı almış olmaları durumu.
    1 -1 ... profesyonel intihar bombacisi
  7. 7.
    Chp li bağnazlar bunu da savundu ya ölsem de gam yemem artık.
    2 -1 ... zall bana hep abi der
  8. 8.
    rusların diktiği yunus emre heykeline karşılık yapılmış bir jesttir.
    ... antimatter
  9. 9.
    20 küsür yıl dinazorcu tarafından sömürülen akepeli amipler gelmiş burada goygoy yapıyor .

belediye garajında bulunan jet ski yi alın hizmet olarak. nerenize sokarsanız sokun.

metroköy e çok bu adam. bunlara jet ski alacak birileri lazım.
    ... uzakyolun yolcusu
  10. 10.
    ak putçulara dert olmuştur

omo omo ekrem makaryosun heykelini döktööööööööööö

diye zırlayan dinci davarlara

hani thy istanbula constantinopol deyince

ölü taklidi yapan dincilere dert olmuş.

yuri gagarin tüm dünya için önemli biridir

önemi rus olmasından değil

dünyaya hizmet etmiş bir bilim adamı ve

astronot olmasındandır.
    1 -2 ... baron de la pilihozi