1. 1.
    CHP'li Sinan Aygün'ün ortaya attığı iddia. Sinan aygün CHP'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş'ı FETÖ'nün ikna ettiğini söyledi.

-
    ismi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın rüşvet istediği iddialarıyla gündeme gelen CHP eski Milletvekili Sinan Aygün, Beyaz TV'de katıldığı Dinamit programında çarpıcı açıklamalara imza attı.

Yavaş ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında aracılık yaptığını söyleyen Aygün, "Mansur Yavaş ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında aracılık yaptım. Doğru ben Mansur Yavaş Beyi aradım ofisime davet ettim. Bizim o zaman ki ofis Çukurambar'daydı öğlen yemeğine dedim ki Mansur Bey, ben CHP'liyim orada da çok mutluyum. Sayın Genel Başkan'ın talimatı doğrultusunda biz sizi partimizden aday yapmak istiyoruz dedim. Mansur Yavaş havaya fırladı. Ya sen bana bunu nasıl teklif edersin dedi. Benim hayatım yıllarca bunlarla mücadeleyle geçmiş dedi. Ben ülkü ocaklarından geliyorum dedi. Ben bunu kendime hakaret sayarım dedi. Bir dakika dedim dur yavaş. Biz de sağ gelenekten geldik. Biz de Elhamdülillah Müslümanız. Bu nasıl bir konuşma dedim. Sonra gittim genel başkanım böyle oldu." dedi.

"Bu adam bana ağır laflar söyledi. Bunu hakaret algıladı." diye konuşan Aygün, "Aman dedim ben bu duruma düştüm başkasını yollamayın dedim. Aradan bir mühlet geçti.Benim de FETÖ'cü olduğunu bildiğim bir arkadaşım dedi ki ‘Biz Mansur Yavaş'la görüşüyoruz. Biz bunu CHP'ye alacağız' dedi. Dedim ‘Deli misiniz ya?' Bu adam bunları söyledi. Bana FETÖ'cü dediği için bunları anlatıyorum. Mansur Yavaş'ın adaylığı açıklandı. Bununla ilgili de zaten Cumhuriyet Başsavcılığı'na ayrı bir suç duyurusunda daha bulunacağım. Yapacağım şu, vereceğim telefon numaralarını Mansur Yavaş kaç sefer konuşmuş. Devletimiz bunu bulur." ifadelerini kullandı.

https://www.yeniakit.com....mansur-yavasi-971126.html
    2 -17 ... yall
  2. 2.
    "bir dakika dedim dur yavaş. biz de sağ gelenekten geldik. biz de elhamdülillah müslümanız. bu nasıl bir konuşma dedim"

Bu rantçı pisliği Chp'ye alan kimse o adamın Amq(hiç lafımı esirgemiyorum).

(bkz: Sağcı Ahlaksızlığı)

(bkz: Sinan Aygün)
    5 -1 ... hazretiyobaz
  3. 3.
    beyaz tv'den sonrasını okumadım.
    9 ... bay sakal
  4. 4.
    Yeni akit diyorsa kesin doğrudur.
    7 ... flat head
  5. 5.
    yarın öbür gün mansur'la sinan işi aralarında "bi şekilde!!!" tatlıya bağlar. dolayısı ile giren her zaman olduğu gibi yine bize girer.

s.a.:
    -yav ben hızlı mansur'dan bahsediyordum, siz yavaş mı anladınız. mansur yavaş peygamber gibi adamdır.
    3 ... cilveloy nanayda
  6. 6.
    Birisi diğerine fetöcü diyorsa eğer, fetöcü diyen kesin fetöcüdür.
    2 ... nagam
  7. 7.
    devletin acilen makedon mansuru incelemesi gereken iddiadır.
    1 -2 ... frank lucas
  8. 8.
    o bunu demiş bu bunu demiş delil tespit varsa gereği yapılmalı yoksa da gundem meskul edilmemeli boşu boşuna heyyam yapmanın manası yok.
    1 ... evrenseldusunce
  9. 9.
    aha feto' nun siyasi ayağı bulundu !..
    3 -1 ... teflon
  10. 10.
    akit ve beyaz tv'yi ciddiye bile almıyorum.

onlar zaten eski feto itleri.

beni asıl üzen ne ?
    ergenekon skandalı mağduru olan ve atatürkçü kimliğiyle bilinen sinan aygün'ün birilerinin (ergenekon skandalı savcılarının, fetoculara ne istediyse verenlerin, şifre skandalından tatmin olanların ve b.arınç'ın oğlunu milletvekili yapanların ) değirmenine su taşıması.

yazıklar olsun sinan aygün'e !
    1 ... ataturkcu 20