1. 1.
  Mansur Yavaşın AKP döneminde tonu 60 dolardan alınan asfaltı, aynı firmadan 25 dolara alıyoruz yalan balonunun patlatılması olayıdır.

  --spoiler--
  CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “AKP döneminde tonu 60 dolardan alınan asfaltı, aynı firmadan 25 dolara alıyoruz” diyerek algı operasyonuna kalkıştı. AK Parti eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise Yavaş’ın algısını patlattı. Gökçek, 1 ton asfaltın 2015-2018 döneminde 62,37 liradan alındığını, bu durumun 2019-2020 Yavaş döneminde 101,75 liraya çıktığını gösterir bir tablo paylaştı. Ayrıca Gökçek, petrol fiyatlarının 165 dolardan 20 dolara düştüğünü de vurgulayarak “Hadi fiyatları düşürsene Mansur Yavaş” diyerek tepkisini dile getirdi.

  --spoiler--

  belge : https://www.sabah.com.tr/...olar-yalani-fazla-surmedi
  11 -50 ... frank lucas
 2. 2.
  yok be oğlum, cehapeli başkanımız hiç yanlış bilgi verir mi, sen bilmiyor musun cehapeli kardeşlerimizin her dediği doğrudur, sorgulanamaz.
  7 -15 ... masklavi
 3. 3.
  Kaynak sabah gazetesi. Hmm... çabuk patladı fark ettiysen.

  Ayrıca, eski Ankara Büyükşehir belediye başkanı Melih gökçek’ten sonrasını okuma gereği duymadım. Sanırım yine bi kuyruk acısı vakası..
  50 -8 ... queenn of darkness
 4. 4.
  kaynak olarak sabah gazetesinin sunulduğu uyduruk başlık. ahahaha Gökçekçiler, dinozorları arıyor anlaşılan. Gökçek de Mansur yavaş'ın hesabını ararken yanlışlıkla tweet atmıştı. hala gülüyorum o tweete.
  8 -4 ... magicovento
 5. 5.
  Milyonlar sarfedilerek, Gülünç ve gereksiz yere yapılan sikimsonik dinazor parkının çöplüğe dönüşmesini hazmedemeyen fışkıye üstadı M. Gökçek kişisinin acınası pembe hayalidir.

  Bir takım kişiler hayallerde yaşamaya bayılırlar, bir de bu gülünç hayallerini yüksek sesle dile getirirler, insanı güldürürler.
  Halbuki Keşke camları açsalar, odaları temiz hava dolsa...
  15 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
 6. 6.
  evet mansur yavaş ın balonu patlayabilir ama
  emin olun o balon belediye parasıyla alınmamıştır...
  o balon normalde 10 tl iken belediye ye 30 tl ye satın alınmamıştır....
  hesabı verilebilir bir balondur.
  5 -1 ... mukukulu
 7. 7.
  sabah gazetesi kaynaklı, bir yerlerden gelen emir üzerine oluşturulan ve ankapark fiyaskosunun üzerini örtmeye çalışan haberdir.

  birileri patlayan balon demişken biraz mansur yavaş'tan ve doğma büyüme ankaralı bir vatandaş olarak yaptıklarından bahsetmek durumunda hissettim kendimi. belediye ile veya şirketleri ile en ufak bir bağlantım da bulunmamaktadır.

  -pandemi dönemi boyunca, mağdur olan vatandaşlara maddi yardım sağlamak için bir çok kampanya başlattı. tüm engellemelere rağmen.
  -damacana gibi kapı önüne konan birilerinin sözüm ona belediye için aldığı lüks ve zırhlı otomobilleri sattı.
  -ihaleleri canlı yayınladı.
  -pandemi süresince su paralarında indirim ve ödeme kolaylıkları getirdi.
  -kronikleşen, etimesgut türk kızılayı caddesine iki adet ve sincan osb - yenikent arasına bir adet battı çıktı yaparak, tüm maliyeti halk ile paylaştı.
  -birilerinin zamanında göremediğimiz bayraklar ve Atatürk resimleri geri geldi.

  bunlar ilk aklıma gelenler.

  birilerinin maması kesilmiş, sözlükte bile havlar hale gelmiş.

  mansur yavaş gibi adamlar size fazla.

  kar yağdığı zaman yollar neden tuzlanmadı diye soran vatandaşa "tuzladık, inanmıyorsan yolu yala da bak" diyen tipler lazım size.

  hadi gidin öte de oynayın.
  13 -2 ... shadamehr
 8. 8.
  Mansur ülkücü olduğu halde menfaati gereği cehapeden aday olmuştur. Dolayısıyla güvenilirliği tartışılır.
  2 -15 ... tenete
 9. 9.
  onlar inanmak istediklerine inanırlar ne kadar patlarsa patlasın kendi adamlarını sorgulamazlar bakınız Muharrem ince örneği ne zaman adam sivrildi parti kuracağım vs vs dediler başladılar karalamaya ama devam etseydi sessizce ve partisini eleştirmeseydi kankalık devam ederdi. Siyasi konularda herkes kendi tuttuğu takımı (partiyi) asla eleştirmez ne zaman bunu yaparsak o zaman daha güzel bir düzen gelecektir.
  2 -3 ... tersosmos
 10. 10.
  Mansura karşı melihin lafına itimat ediyorsanız zihinsel probleminiz var demektir.
  9 -3 ... vigilante8