1. 1.
    Ulaşıma yaptığı fahiş zam ile vuku bulan hadisedir. Ben yıllardır işe gider gelirim lakin şu son bir iki aydır gördüğüm kadar hayatım boyunca böyle trafik görmedim. Bir belediyenin görevi kâr etmek değil vatandaşına hizmet götürmektir. Ama sen bir belediye başkanı olarak ne yapıyorsun? insanları toplu taşımaya yönlendireceğin yerde ulaşıma yüksek zam yaparak kendi araçlarına yönlendiriyorsun. Adam "1-2 lira daha fazla veririm kendi arabamla gider gelirim" diye düşünüyor haklı olarak. Düşünün aktarma ücreti bile 1.60 tl oldu. Şimdi havalar sıcak olduğu halde trafikte resmen kaos yaşanıyor. Yarın havalar soğuyunca ortalığın halini hiç düşünemiyorum bile. iyi oldu ankara hak etti diyemiyorum çünkü olan bize de oluyor kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef.
    4 -9 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Demek ki ankara da ulaşım zamlarına kızan herkes kendi arabasına biniyor. Vallahi helal olsun.
    3 -3 ... flat head
  3. 3.
    Ulaşıma zam gelince sikerim böyle hayatı diye düşünüp, garajdan ferrami çıkardım.
    Bundan sonra böyle mansur efendi kendi aracımla gideceğim her yere.
    2 -4 ... nuck
  4. 4.
    zam ve trafiğe alışmalısın ankara.
    2 -5 ... bittimiacaba
  5. 5.
    mutlumusun yavaşoğlu
    ... sevgikelebegi
  6. 6.
    Belediye başkanına kızan aktroller kendi arabalarına biniyormuş o yüzden trafik oluyormuş, bak bak bak, her aktrolde de araba var maşallah.

Külahını önüne koyup ona anlatması gerekenlerin iddiasıdır.

1.6 tl den bahsediyor birde. Bir yılda sigaraya %70, elektriğe % 65, doğalgaza % 40 gibi zamlar geldi. Bunları konuşmayan at tarakları toplu taşımaya zam geldi diyor.

Tek haklı olduğu gerçek ise kurunun yanında yaşında yandığı, hemde tam 20 yıldır.
    5 -1 ... nagam
  7. 7.
    Yalannn yalann söylüyorsunnnn. Sen nasıl bir CHP belediyesine bok atarsın gerici yobaz çomar. Kötü bir şey de olsa bir bildikleri vardır ondan oluyordur. Sen ne anlarsın yahu sorgulamaktan, evet.
    1 -2 ... masklavi
  8. 8.
    yüzde 60 enflasyonun sorumlusu sanki mansur, tabi zam gelecek. bu ak trollerde beyin yok.
    1 ... kavunvebira