1. 1.
    Bir yıl içinde belediye 2750 CHP ve iyi Partili işçi alan Mansur yavaş, belediyenin kasasının boş olduğunu bu nedenle işten çıkarma yapacaklarını açıkladı.

https://twitter.com/snnbu.../1263512496842903557?s=20

-----

(bkz: ibb nin 5831 işçiyi işten çıkarması)

-----

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Hiçbir belediye işçisinin işine son vermeyeceğini söyledi. Bizim hiç kimsenin ekmeğinde gözümüz yok" dedi.

https://tr.sputniknews.co...lediye-isci-cikarmayacak/
    8 -37 ... rall
  2. 2.
    Kemal Kılıçdaroğlu CHP'si esnasında o partide yer alan ve hala Türkçü geçinen adamdan her şey beklenir.
    5 -20 ... giydirmek bedava
  3. 3.
    Ekrem ve Mansur'a tüm belediye çalışanlarını işten çıkarsalar bile hak veririm, çünkü nasıl liyakatsizce alındıklarını siz de biliyorsunuz.Herkesi çıkarıp 0'dan şeffaf bir şekilde iş bilmelerine göre işe almak imkansız mıdır bilmiyorum ama iyi olabilirdi.
    19 -3 ... ocus
  4. 4.
    Kredi vermeyen, belediyeyi parasız bırakan AKP'li vekillerdi.

Yallah onlara hesap sorun.
    24 -3 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    recebin yaptığını yapmış

ak militanları ittir etmiş

recep yapınca,

yok imam hatipli kardeş

yok bilmem ney

her tarafa ipten kazıktan kurtulmuş

hanzoyu hunzoyu doldurunca kıtır kıtır

başkası yapınca meeeeeeee.

siyeeee.
    15 -4 ... lord of the pilihoz
  6. 6.
    PTT'den 5 tane maska almak için kuyrukta bekleyen adam, günde 150.000 maske dağıtan Mansur Yavaş'ın istifasını istiyor. Şaka gibi...
    11 -3 ... bayandanazkullanilmis
  7. 7.
    Ulan bir çaycıya ONBiN lira maaş verirsen bende olsam çıkarırım!!!
    ... bogac han
  8. 8.
    hep öyle değil mi? Mansur Yavaş'tan sonra gelecek olan x partili belediye başkanı da, yavaş'ın işe aldıklarını çıkartıp yerlerini kendi partisinin mensupları ile dolduracak. bunu öngörmek, altı yaş üstüne övünç kaynağı olmuyor artık.
    2 -2 ... hodri meydan 89
  9. 9.
    Mantıklı harakettir, hatta geç bile kalınmıştır. 18 yıldır belediyelerden haksız yere nemalanan akitleri ben olsam ben de işten çıkartırdım.
    6 -1 ... temirata
  10. 10.
    bu millet ak parti nin yancılarını belediye şemsiyesi altında beslemek zorunda değil.
    5 -1 ... sansyoklan