1. 1.
    Demek durum o kadar kötü Ankara'da. Zannediyorum değişim Ankara'dan başlayacak.
    4 ... kaynarcali
  2. 2.
    merak ettiğim bir konu var bu mansur sağcı bana göre tabiri caizse faşist (mhp'li) ,zamanında akp'ye epey yakın olmuş biri hatta geçmişi bırak bu seçimlerde (2019-mart) akp 'de mansur'a adaylık teklif etmiş.
    şimdi çıkmış akp * mansur'u kötülüyor.

özhaseki kim ?
    en başta boydakları (istiklal mobilya) gülen ile tanıştıran kişi hemde burada ülkede değil amerika'da .

ömer çelik kim ?

gözümüzün önünde pedofili sanığı necmettin k.'ya saygın iş adamı diyen biri.
    + dün polis yeğeni ve onun karısı fetö'de gözaltına alındı bugün serbest üstüne ankara'ya tayini çıktı .

mansur yavaş suçlu mu ,vallahi ticaret katakulli işi senet ,çek olayları dahada çetrefilli işler .mansur y. para (600 bin $) avukatlık vekalet ücreti diyor ...
    diyor da ,özhaseki soruyor bu para ne parası diye .
    ve maliye ,mali polis olaya hiç karışmıyor.

ben işçiyim ticaret yapmadım ama benim bakkal kdv'nin üzerine yatsa hapse girer ama mansur y. necmettin k. olayında maliye -mali polis dut yemiş bülbül.

aynı terörist chp'li başkan adayı olayı gibi arkadaş teröristse soruşturma aç at içeri.

ortada yalan dolan kol geziyor.

bu arada esenboğa hava alalını biz yaptık. (esenboğa hava alanı açılışı 1955)

ve sözlük salağı akp yandaşları da akp'yi avunuyor sana yağlı makarna uğruna.
    2 -2 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    Doğru bir yaklaşım olmayan mesajlardır. Ama çevremizde dikkat ettiğimiz zaman benzer durumların hep başımıza geldiğini görürüz.

Adam tatlı dille ve uygun üslüpla durumu anlamadıģı zaman; bu gibi tehtidlere her türk insanı başvuruyor.

Bu durum eģer mesajlar doğru ise tehtid ya da şantajın normal bir durum olduğu anlamına gelmez. Yanlıştır; devletimizin savcısı mahkemesi vardır, varsa gidip başvurulabilir. Ya da görevlendir koçum savcıyı, ya da mahkemeyi ivedilkle bitir hakkaniyet ölçüsünde yargılansın, ne çıkacak ortaya millet görsün.

Hepsini geçtim, "bu olaylar için tarafsızız parti olarak" deyip sonra belge yayınlamayı türk dil kurumu ne olarak tanımlamaktadır?

Korku.

Çamur siyaseti.

Bel altı vurma.

Daha niceleri.

Hey gidi günler hey! tanıdık geldi birden yakın siyasi geçmişimizden.

Halk görüyor bunları...

Sayın özhaseki size "tecrübe" dediler,gerçekten evet tecrübe.
    1 ... babacarlos