bugün

geçmişte benim tek derdim mhp nasıl iktidar olup demesi ben dönek değilim dedikten sonta cuhapeye demir atma videosudur.

böylesine kepazelik görmedim.
Adam gibi adam Mansur yavaş’ın adam gibi adam açıklaması.

Bugün cehape’den aday gösterilmesi cehapenin acizliğini gösterir, Mansur başganın değil.

Mansur başgan bunların hem ağızlarına sıçıp,
Hem de mmmm çok lezzetli dedirtmiştir.
ben o videoda "ben dönek değilim, hırsız chpye gitmem" diye bir ifade duymadım yalnız.
Ne yapsaydı dinozor bahçeli nin yanında kalıp reis stepnesi mi olsaydı.

Geldi CHP ye istediği gibi rahat rahat hareket edip hizmet yapıyor.

CHP nin bu yaklaşımı çok iyi
çalışkan çalmayacak insanları görüşü ne olursa olsun partide siyaset yapmasını sağlıyor helal olsun.
Ne skandalmış be...

Canım hocam ne olur dön diyenleri de biliyoruz, meydanlarda ip atıp sonra ittifak olanları da biliyoruz.

Cumhur'un skandallarını yazsak burdan jüpiter'e yol olur...

Mansur bey'i yıpratmaya hiçbirinizin gücü yetmez.
adam ne bilsin devlet bahçeli'nin 180 derece döneklik yapıp söylediği her lafı yiyeceğini?

gerçekten çok yazık...
efsane içişleri bakanımıza, geçmişteki fikirlerini değiştirdiği için demediğini bırakmayanlar sus pus.

görsel
mansur yavaş yerinde duruyor. dönen mhp.
görsel
Ahaha, bu iş çok kötü yerlere gider lan ama, hani bu kadar da mı kafa yok aq sizde. Reisinin necmettin hoja ile videoları var mesela eskilerden, büyük sıkıntı, sonracıma türkler de moğolistan steplerinden gelen göçebelerdi diyen büyük milliyetçinin videoları var, bilgeler bilgesinin var. Var da var. Değişen mansur değil mhp, adam bu geçmişini inkar etmiyor zaten, hadi başka çöp tenekesine.
Mansur başkanı kimse harcayamaz.

Güneş balçıkla sıvanmaz.
10 yıl önce fetoya memleketi teslim edene tamam diyorsunuz da 25 yıl önce böyle açıklama yapana tamam diyemiyorsunuz. Ayrıca bahçeliye karşı çıkma konusunda haklı olduğunu da gördük.
Döneklik sizin için sorunsa akp’ye niye oy veriyorsunuz?
güncel Önemli Başlıklar