bugün

Kemal Kılıçdaroğlu CHP'si esnasında o partide yer alan ve hala Türkçü geçinen adamdan her şey beklenir.
Ekrem ve Mansur'a tüm belediye çalışanlarını işten çıkarsalar bile hak veririm, çünkü nasıl liyakatsizce alındıklarını siz de biliyorsunuz.Herkesi çıkarıp 0'dan şeffaf bir şekilde iş bilmelerine göre işe almak imkansız mıdır bilmiyorum ama iyi olabilirdi.
recebin yaptığını yapmış

ak militanları ittir etmiş

recep yapınca,

yok imam hatipli kardeş

yok bilmem ney

her tarafa ipten kazıktan kurtulmuş

hanzoyu hunzoyu doldurunca kıtır kıtır

başkası yapınca meeeeeeee.

siyeeee.
PTT'den 5 tane maska almak için kuyrukta bekleyen adam, günde 150.000 maske dağıtan Mansur Yavaş'ın istifasını istiyor. Şaka gibi...
Ulan bir çaycıya ONBiN lira maaş verirsen bende olsam çıkarırım!!!
hep öyle değil mi? Mansur Yavaş'tan sonra gelecek olan x partili belediye başkanı da, yavaş'ın işe aldıklarını çıkartıp yerlerini kendi partisinin mensupları ile dolduracak. bunu öngörmek, altı yaş üstüne övünç kaynağı olmuyor artık.
Mantıklı harakettir, hatta geç bile kalınmıştır. 18 yıldır belediyelerden haksız yere nemalanan akitleri ben olsam ben de işten çıkartırdım.
bu millet ak parti nin yancılarını belediye şemsiyesi altında beslemek zorunda değil.
Çıkarma felan yok saçma sapan başlıklar açmayın. Çıkarınca açarsınız.
Mansur başkan gerçek bir devlet adamıdır. Şuana kadar hiçbir yanlışını görmedik.

Birdaha olsa bir daha oyumu veririm, dünyaya bir kere daha gelsem yine oyumu veririm .
Bütçe arttırımı istendiğinde belediye meclisi bütçede sadece 100 milyon tl için onay verdi. Baskan açıkladı tek tek gelir gider dengesi tutmayacak eski yönetimin borçlarını ödedik diye... neticede meclisin kararı bu adamların işten çıkartılması kimse mansur a tüm kusuru yüklemesin...
Para bitmesinin sebebi har vurup harman savuran önceki yönetimdir. Kendi şehrimde anketlerde kaybedileceği belli olduğu gibi belge dairesinde yangın çıktı neden acaba?şaşırtıcı.

Edit: trollerin maaşı yatmış ne kadar alıyorsanız söyleyin be.
Bir bildiği vardır Mansur Başkan'ın. Çomarların zoruna gitmese, kuyruğuna basılmış köpek gibi havlamazlar. Vardır işlerine gelmeyen bir şey.
Ulan bu put kafalı solcular da çok komik.
Mansur kötü birşey yapınca belediye meclisi, eski yönetim...
iyi birşey yapınca Mansur başkan icraat yapiyir hülooggh.

Vicdansızlıktır.
Akabe doneminde yolsuzluga batmis belediyelerde bunlar az bile.
Mansur yavaş demişti "allah size muhtaç etmesin" diye. Böyle giderse işçi çıkartmak zorundayız, krediyi onaylamayan akp'li meclis üyeleri utansın.

Şimdi de buradan mı algı yaratmak istiyorsunuz, kendi yediğiniz b*ku böylemi örtmek istiyorsunuz.

Siz mansur yavaş'ın taş*aklarını yiyin. Sizler insanları aptal mı sanıyorsunuz?
içimin yağını eriten bir operasyona daha imzasını atmıştır. öğürtmüştür, kustumuştur.

yetmez ama evet.