bugün

geçen otobüse bindim, ayaktayım ama sol önden ikinci koltukta oturan bir kız gördüm, aman allah'ım güzellik yarışmasına katılsa birinci olur o derece, ben zevkliyimdir yani kolay kız beğenmem ama bu kızı çok beğendim, inerken baktım boyu da benim kadar var * sonra durdum düşündüm, o kadar üzülüyorum ki, tipsiz maymun suratlı bazı kızların tek başlarına x5 lerle mini cooper larla gezerken bu kızın akbille otobüse binmesine üzüldüm. bu kız nasıl olur da bu otobüse biner demekten kendimi alamadım.
(bkz: bu da böyle bir anımdır) (bkz: kendine ayar veren yazar) *
çoğu metropolde başa gelebilecek normal durum.

menken gibi ay menim arzu gızım.
sonuçta oda insandır, onun da evine yada herhangi bir yere gitmek için otobüse binmesi normal karşılanmalı, abartılmamalıdır.
taksiye binecek parası olmadığını gösterir, normaldir efendim paniğe gerek yok.
doğru el arabasına binmesi gerekir normalde!
(bkz: ben zevkliyimdir yani kolay kız beğenmem)
Otobüse binen milyonlarca yaşlı, hasta, fakir ya da sade bir ünüversite öğrencisine üzülmeyeceğiz de manken gibi kıza üzüleceğiz. Vah vah vah. Yazar kıza bir cip alsın ya da mini cooper; hikayesi mutlu sonla bitsin biz de böyle şeyler okuyup sinir olmayalım.
--spoiler--
inerken baktım boyu da benim kadar var
--spoiler--

(bkz: adam uzun boyluymuş beyler) *
Arabası olmadığına veya arabası olan bir sevgilisi olmadığına işarettir .
belki de seks otobüsüne biniyordur.
bunu düşünen tipsizlere bir anlık mutluluk vermek içindir.
güzel insanlar güzel şeyleri hak ederler. çirkin insanlar ölsün hizmetçi olsun falan felan gibi düşük kapasite mantığın eseri.
iett otobüsüne bindiğinde ortamı heyecanlandıran, yaşlı amcaların göğüs kafesinin sol kısmında ağrı oluşturan ve Kadir topbaş ın sponsor olması gereken kızdır.
arabası serviste olabilir, yahut arabası olan sevgilisine kızıp yolda inmiş, veya arabası olan sevgilisinden yakın zamanda ayrılmış bir kız olabilir. *
manken kadar güzel kızda insandır. normaldir sapıkca bakılıp kızı rahatsız etmemek gerekir.
seks otobüsü olduğunun henüz farkına varmamıştır. *
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: tipsiz maymun suratlı bazı kızlar)
(bkz: yılansı siber fareler)
x5 'i arıza yaptığı için otobüse binmek zorunda kalmış hatundur . o kadar güzel ise yem etmezler fordçulara .
bir araba için güzelliğini kullanıp kendine değer biçtirmemiş demekki. tebrik etmek gerekir.
Pantolon çekiştirmeye sebep olur.