1. 1.
    normal sağlıklı bir erkek için kesinlikle arabası en ön plandadır. manitayı önde tutanlar vurduruyordur net.
    6 -2 ... 45dk araliksiz keser sapi
  2. 2.
    Eşim daha değerlidir sikerler arabayı.
    4 -3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  3. 3.
    Esas manitasını önde tutan vuruyordur. Çok net.
    -1 ... tromp
  4. 4.
    Manita geçicidir ama araba kalıcıdır. Araba piyasası uçuşlarda zaten.
    ... vexillarius of theodopolis
  5. 5.
    Manita sıkılır gider araba her koşulda sizle kalır. Araba ihanet etmez araba daha önemlidir.
    1 ... wolfpack
  6. 6.
    ikisi de bokumu yesin.
    kendime önem veriyorum.
    ... mavi gozlu kizlari severim
  7. 7.
    arabaya önem veririm yazın sıcağında kışın soğuğunda her daim her zaman çilemi çeker gık demez çilemi çeker kapris trip bilmez.

ama el kızı değil mi kıymet bilmez hep ister yok şu olsun yok bu olsun çeker gider saçmalar harcadığın parayla kırık bir kalp ile kalabilirsin.

manitaya yatırım yaparsın belki sana yarolmaz ama arabaya yatırımyap manitaları çeksin. bak aklıma geldi arabama bir iki birşey alıp bakım yapıyım.
    2 -1 ... minmimeranim
  8. 8.
    araba fazladan manita getirir ama araba getiren manita yoktur.
    ... kan bankasi soyan sivrisinek
  9. 9.
    Saçmasapan bir versus.
    Araba meta sonuçta. Bu arabaya çocuğu gibi bakanlar da materyalist aptallar...

Ben de mesele arabamı çok seviyorum. Sırf canım istedi diye arabayı güzel yere çekip, içinde içip içiş defalarca kez uyuduğum olmuştur.
    2003 model bir arabayla defalarca kez BMW, Mercedes tokatladığım Da oldu. Aramızda muhteşem bir uyum var. Açar her yerini de kendim tamir ederim.
    Ama araba bu sonuçta. Bir insanla kıyaslanamaz.
    1 ... alkolik oldum
  10. 10.
    Arabam hiç olmadı,manitam oldu.bir tercih yapsam tabiki manita derim.
    -1 ... alexdeberk