1. ?.
  hastalık kapma riski taşısa da çok romantik bir eylemdir.

  kırmızı bir elma tedarik edilir, üzerine hohlanarak kola sürtmek suretiyle parlatılır. ve sabahtan beri aç olan manitaya ikram edilir. ilk ısırığının ardından hızlı ve sert bir hamleyle elinden alınır ağzındakini daha bitirmeden elmanın kalanı haart huurt yenir. ve bu sayede romantizmin alnının ortasına işaret parmağıyla fitik vurulur.
  4 -1 ... seyiluk
 2. 1.
  manitanın, dişlediği elmaya devam etmek güzel bir duygudur iğrenilecek bir durumda yoktur. bir insan elmasını ısırdığı sevgilisinin ağzından tiksinmeme li çünkü elmayı bahane eden kişi sevgilisinin dudaklarından öpmesini biliyor yeri geldi mi dil dile dudak dudağa çılgınlar gibi öpüşürken, sorun yok. bir elma diş izi yüzünden mi sorun çıkıyor. kesinlikle hiçbir sevgili bu tür konuyu asla sorun dert etmez.
  2 -1 ... dedektif
 3. 2.
  doğal aşıdır efendim. insan diğer insandan aldığı az mikrop ile bağışıklık sistemini güçlendirir. aynı tabaktan yemek aynı bardaktan içmek bunlar hep iyi şeyler. hele arada sevgi olduğu sürece birde zevkli ki sormayın
  1 ... yesilgozluprens
 4. 3.
  (bkz: verin la ben devam ederim)
  ... xocolatl
 5. 4.
  (bkz: dişlemek)
  (bkz: diş bilemek)
  (bkz: diş geçirmek)
  (bkz: ısırmak)
  (bkz: diş doktoru)
  -1 ... fhalles
 6. 5.
  Erkeği tahrik eder ama kadın birşey anlamamıştır.
  ... antonius
 7. 6.
  Manita ile hangi aşamada olunduğuna göre değişen durumdur. Zira manita ile sevişiliyorsa normaldir, zaten eğer bundan tiksinilecekse bu ne perhiz ne lahana turşusu anlamına gelir. Ama daha güzeli bir ısırık manita bir ısırık esas oğlan tarafından sırayla yenmek suretiyle daha romantik hale getirilebilecek durumdur aynı zamanda.
  1 ... dogrucu tosba
 8. 7.
  sabahtan akşama yiyişen çiftler için çok iğren olmaması gerekn hadise.
  1 ... terarosa
 9. 8.
  hastalık diyo

  lan dillemedigin yutmadıgın yeri mi kalıyo da elmadan bulaşıyo hastalık.
  2 ... kendisi bilir
 10. 9.
  --spoiler--
  ne yapıyor amk senin manita, yeni diş mi çıkarıyor, ağzında meyve sebze mi kıyıyor napıyor amk?
  --spoiler--
  ... opus magnum