1. 1.
  (bkz: hatun yapmak) *
  1 ... stalker
 2. 2.
  aerosmithin hole in my soul klibinde ete kemiğe büründürülen şey.
  1 ... david addison
 3. 3.
  abazalığın zirvesine varıp ilk önüne gelen nefes alan canlıya çıkma teklifi.
  ... 1010110
 4. 4.
  genelde genç yaşlarda bol yapılan bir şeydir. genelde erkek ilk konuşur ama değişir umarım. çekingenler için bir işkence ilk başta konuşmak. birde manita yapınca kankisini unutanlar vardır, sormayın yani. kanki satışa başlar, eee artık diğer kankininde kızı bulması lazım ama piyasayı gezmek içinde arkadaşa ihtiyaç vardır, arkadaş, kanki ise yeni çıktığı kıza zaman ayırmaktadır. şeşke öncesinde bulsaydı diğer kankide; bari hazırlıklarını yapsaydı. gülmemek elde değil.

  manita güzelse ayrı bir sorun ama fazla dert etmemek lazım ve kızın etrafında başka erkeklerinde olduğunu bilmek gerekir. en azından öncesinde ama çıktığı var diye durmayacak erkekler bence, maalesef olacaktır şu dünyada. olmaz inşallah da.

  birde illa çıkmak için manita yapmaya gerek yok, beklemekde gerekiyor. fırsatlarıda kaçırmamak lazım. bir manita yaptıktan sonra erkeğin daha güzel bir kız adayı görmeside değişik bir durum hani ama vefa önemlidir. zor işler. yani demekki hayırlısı işte.....
  -1 ... baykalbul
 5. 5.
  Apaçi gençliğinin dilinden düşmez. Özellikle Ümraniye Çekmeköy civarı "yapılamayan ve yapılan manitalarla" doludur. Evli de olsanız bekar da olsanız manita yapmak racondandır. iki aydır falan manita yapamadıysanız bunalıma girersiniz. Manita yapmanın olmazsa olmaz şartı "çarpışmaktır" yani sikişmek. Öyle saksı gülü gibi yanınızda gezdirmek yetmez.

  Nefret ettiğim bir ifadedir ayrıca.
  1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 6. 6.
  kızların tekelinde olmayan eylemdir. maalesef...
  ... voldemortun burnu