bugün

tüm yaşamsal faaliyetleri minimuma indirip işkencenin bitmesini beklemektir. sevgilisinin çantasını taşıyıp mal mal etrafa bakmaktır. o bakışın altında elbette ki, 'ulan mınakoyim getirdin soktun beni buraya evde burakla ps oynardım ne güzel' düşüncesi yatar.
aslında erkeklerin avantaja çevirebileceği durumdur. şöyle ki:

yatıştırıcı etki

+ ya anlatamıyorum ki! seni pes ten kıskanır oldum. insan bi msja cevap vermez mi yea! hayır bak, ben seni kısıtlamıyorum da. yani bi düşünsene. olmaz böyle. bıdıbıdıbıdıbıdı afra tarfa... alo !?
- aşkım mango'ya gidelim mi yarın beraber?
+ ihihihi. olur ki. aşkım yea.

yani şimdi laf anlatmaktansa, mango daki kasiyerle kanka olmak daha evla bi olay.
(bkz: kanser olmak)

kadınlar, bir erkekten kurtulmak istiyorsanız istisnasız bir hafta boyunca her gün mango ya götürün onu, ya da ayrılmak istiyorsanız. adam ya kanser olur ölür ya da dayanamaz ilişki biter.
(bkz: vay vay vay vay çantaya bak)
güzel çantaları görebileceğiniz yerdir.çanta derken kinaye yaptım ben.*
''geçende gizemler bi şey almışlar bi ona bakıp çıkıcam söz'' sözüne her seferinde inanmaktır. ayrıca sadece bu titriyle kalmaz bu erkekler. yol üstünde uğrayacakları daha çooook durak vardır.

(bkz: zara da erkek olmak)
(bkz: nine west te erkek olmak)
(bkz: afrodit te erkek olmak)
yalnız değilseniz, şahanedir lan.
oldum, ordan biliyorum.*
utanç.*
ve kabinlere yakın durursanız potansiyel dekolteli bir çok bayana rastlama olasılığı. *
(bkz: he by mango)
bizdeki futbol sevgisi neyse onlardada mango sevgisi odur. mango indirim günleriyse fb-gs derbisi gibi bir şey olsa gerek. senede bir kez. tek takım tek kazanan. kaybeden taraf ise hep biz erkekler.
oksijensiz solunumu öğrenmektir. zira mangoya özel müşteri kitlesinde nasıl bir ciğer var ise dükkana girilmeden alınan son nefes ile 2 bluz, 3 çanta, 7 badi alan dişi varlıklar gördüm.
aslında çok zevkli bir durumdur. etraftaki kızları izlersin eğlenirsin güzel kızlara bakarsın falan fişman. hele mango yüzde 50 indirime girdi ise bundan daha keyifli bir durum olamaz.
bir nevi eziyet halidir. uzun süre ayakta dikilmek daha da kötüsü kalablıkta ayakta dikilecek yer bulmak, kolları montlar, denenecek kıyafetler, çantalar için askılık olarak kullanmak her babayiğidin harcı değildir vesselam.
kızlar sözüm size, sizinle mango'da alışveriş yapabilmiş bir erkeği asla kaçırmayım, pamuklara sarın sarmalayın, bir dediğini iki etmeyin falan.

unutmadan burdan benimle mango'ya gelme cesaretini göstermiş şirin insana kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum, kameralar nerde el sallıcam da.
(bkz: erkekler için cehennem kapısı tabelaları)
(bkz: mango)
içerideki iki koltuktan biri için yarım saat beklemektir.
büyük bir yalnızlıktır...
erkeğine göre psikoloji üzerinde yarattığı etki değişebilir. Örneğin güzel kızlar varmış sevdim burayı diyenlere de rastlamışlığım vardır.
mango da erkek olmak, zara da erkek olmak, oxxo da erkek olmak, koton da erkek olmak, boyner de erkek olmak, accessorize da erkek olmak, beta da erkek olmak, diye uzar gider bu liste. sevgilisi olan erkeğin kaçınılmaz sonudur bu. daha kötüsü için:
(bkz: yeni inci de erkek olmak)
(bkz: body shop ta erkek olmak)
(bkz: sevil parfümeri de erkek olmak).
eşim yüyünden bir kere başıma gelmiştir fakat oraya girmeden önce tehlikeyi sezdiğim için mağazaya girmeden önce en kısa sürede çıkmayı şart koştum. mağazada 10dk geçtikten sonra baktım olmayacak olabildiğimce huysuzluk edip hemen çıkmamız gerektiğini yoksa bayılabileceğimi söylediysem de yararı olmadı ve bende son silahımı olan erkekliğimi kullanarak etraftaki sayısız hatuna kısa nazarlarla eşime belli ederek bakmaya başladım..neyse ki kıskanç bir eşim var ki bu son silahımla oradan kurtuldum...
hiçbir şey almadan kasaya tonla para ödemek zorunda kalmaktır.
kızların alışverişe giderken yanında sürüklediği biçarenin trajedisini anlatan başlık. hamfendi sürekli alışveriş torbasını doldurup oradan oraya koştururken, sıkıntıdan patlayan, hatta ağaç olan erkeğin sorunsalıdır.
o meshur 'bitse de gitsek' ezgisinin ritmi icerisinde elinde bi bluz, bi yerlere kosturan kadinlari aciyarak izlemek eyleminin gerceklesebilecegi nadir yerlerden. red light district'e birakilmis erkegin yapacagi hareketlere benzer bir yaklasim icerisine girer disi bunyeler bu ortamda. erkekler hic hazetmez, sıkılır, bir an once cikmak ister, eger birlikte girilen disinin isi uzun surerse, 'yeter uleaan' denerek "ben disarida bekliyorum" denir. fakat mango'nun kapisinda bekleyen erkek olmak ile bayanlar tualeti kapisinda bekleyen erkek olmanin farklari cok olmadigindan diger dukkanlarin vitrinlerine dogru segirtilir, gorus alanindan cikmadan tabii.
kız arkadasının yoğun ısrarlarına dayanamayıp gidilen ve pişman olacağını önceden bilen bir garip erkek eğer indirime denk geldiyse yandığının resmidir. çünkü ilk olarak reyondan reyona koşuşturmalar yapılır **, tam bişi buldum dersin bedenini bulamazsın. hadi şansın yaver gitmiştir bişi bulmuşsundur bu sefer emekli maaşı kuyruğu gibi bir kuyrukta sıra beklersin. neyse dakikalar dakikaları hatta saatleri kovalar. alacak şeyi bulur bu sefer baska bir emekli maaşı kuyruğu benzeri bir kuyruğa daha girersin. evet zafer sizin sıra size geldi ve büyük bir gururla kartı uzatırsınız ve şu cümleyi duyarsınız; "hanımefendi kartınızın limiti dolmuş". orada küçük bir baygınlık geçiren acınılası insanın bulunduğu duruma biz toplum arasında mangoda erkek olmak durumu diyoruz.
(bkz: tangoda seksek olmak)
ünlü ispanyol yazar pablo grabados un bir kitabından uyarlanmış tiyatro şaheseri.

(bkz: kaynak götüm)
sevap kazanmak için iyi bir neden zira mangoda genelde hep güzel hatun kişiler olur.