bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  mangaldan tek bi kor almak yerine ağızda sigarayla mangala yaklaşılırsa kaşların yanmasıyla son bulacak eylem.
  1 ... dunyayi kurtaramayan adam
 2. 2.
  (bkz: her yiğidin harcı değildir)
  -1 ... rire jaune
 3. 3.
  bıyıkları yakmaya sebebiyet verebilecek eylem.
  1 ... marmelat
 4. 4.
  (#1996310)
  sadece bıyıklar diilmiş efendim, saçlarında bi bölümü yanabiliyomuş.
  (bkz: ben bugün bunu gordum)
  ... dunyayi kurtaramayan adam
 5. 5.
  bir aile babasının kaşlarının yada bıyıklarının yanmasına sebebiyet verebilecek ve de bu kişiyi en çok üzebilcek olan eylemin yani fanilasının sarılaşmasının muhtemel olacağı eylemdir sinirlenir insan normaldir.
  (bkz: egzoz la mangal yakmak)
  ... karniyapyarik
 6. 6.
  (bkz: sigara ile mangal yakmak)
  ... cemuzan
 7. 7.
  güzel bir mangal ziyafetinin üzerine tatlı bir muhabbete başlamış arkadaşlardan birinin sözüne başlarken yerinden kalkıp yöneldiği eylemdir. adam mangala doğru eğilir. yılların verdiği mangal yakma deneyimiyle mangala yandan yanaşır. herkes heyecanla kendisini izlemektedir. her akıllı mangal yakıcı gibi (mangala kafayı sokmadan) elindeki sigaranın ucunu bulduğu bir boşluktan mangala daldırır ve sigaranın ucunu bir köz parçası üzerinde çevirmeye başlar. tahminen 10-15 saniye içerisinde sigara ucu kararmış olmasına rağmen ince ince tütmeye başlar. ve kahramanımız sözlerine devam ederek mangal başından ayrılır...
  1 ... stalker
 8. 8.
  piknik yapan tembel insanın vazgeçilmezidir. bu tür insanlarda; cepten çakmak çıkartmak zor, közü maşa ile tutup ağıza yanaştırmak kolay gelmektedir.
  ... batuhanyedek
 9. 9.
  kısa sigara yerine uzununu tercih etmenin daha akıllıca olacağını düşündüğüm hadise. hatta sigarayı şişe takıp közün içine sokabilirsiniz bir yandan da yelleyin ki sigara nefes alsın .
  ... captainzap
 10. 10.
  erol taş'ın ayran testisini dirseğinin desteğiyle tepesine dikmesi ve pos bıyığına bulaşan ayranın çenesinden akması kadar haz veren bir durumdur.
  ... antilopyawrusu