bugün

tarzım olan bir müzik türüne sahip değil ancak ülkemizi hakkıyla temsil ettiğini düşünüyorum. teşekkür ederim manga...
söyleninlenlerin aksine dün söylenen şarkılardan en güzeli bizim şarkımızdı diyerek tebrik ettiğim grubumuz.
kardeşm almanların şarkısında ne vardı lütfen biri bana söylesin birincilik bizim 2.lik romanya nın hakkıydı kim ne derse desin.
manganın parçası mükemmel değildi elbette ama yarışmadaki en güzel parçaydı. hakkımız birincilikti diyorum. mangayı kutluyorum...
gerçek anlamda artık bir dünya starı rock grubumuz var arkadaşlar. ciddiyim, valla bak.
sesini ve yaptıkları müziğin kalitesini dünyaya duyurmayı başarmış müzik grubumuz. ne kadar gurur duysak azdır.
emo tipler varmış aralarında yeni gördüm grubu. pöh.
cbü bahar şenliklerinde dinlediğim ve çok sağlam sahne gösterilerine şahit olup hayran kaldığım başarılı grup.
helal olsun manga ya diyoruz.
bizde bi duruş vardır başkasının ki hep tatlı gelir, bizimki de kötüdür.
emodur, sesini beğenmezsin vs vs ama tebrik etmeyi bileceksin. muhalefet olmak adına bok atmanın lüzümü yoktur. karalama politikalarına hiç gerek yoktur.
oylamalar açıklanırken yanlarına gelip ropörtaj yapan esmer güzeli sunucunun bir türlü çıkartamadığı "nothing has been decided yet" cümlesini, hemen yanında oturan özgürün muzip bir edayla elindeki mini türk bayrağını sallayarak ört-bas etmesi ne alem bir görüntüydü.:) ikincilik de büyük bir başarıdır ama en büyük alkışı efendiliklerini ve icra ettikleri müziğin kalitesinden kaynaklanan ağırlıklarını yarışma boyunca yitirmedikleri için sunuyorum kendilerine.
emo bakışlı çılgın apaçiler.
çok amatör söyledikleri şarkıyla nasıl olduysa 2. olmuşlardır.
hayır burda anlamadığım hadisenin türkçesine dil uzatan bizler.
bu ingilizceye neden gülmüyorlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.