1. 1.
  evet bu akşam ki maçtan sonra belli oldu ki manchester istanbul'a gömülecek, galatasaray çok temiz ve güzel oynadı, bir beşiktaş'lı olarak tek yürek olup canı gönülden galatasaray'ı destekledik ailecek, manchester'in istanbul a geldiğinde işi gerçekten zor.

  - götü boklu taraftarlar eksiliyor.
  9 -5 ... cilveli ahmet hoca
 2. 2.
  burak'ın beşiktaş maçındaki müthiş performansını sergilemesiyle gerçekleşecektir. kendisini yere burak'acak ve penaltı kazandıracaktır.
  2 -4 ... himmet abey
 3. 3.
  kontra ataklara karşı dikkatli olunursa hiçbir sorun çıkmadan yenebilecek gücü vardır galatasarayın.
  2 ... gordonlevyeliman
 4. 4.
  onlar için bir yenilik değildir.

  avrupa içinde.

  galatasaray çimlere gömmeyi sever, özellikle avrupalıları.

  (bkz: ne de olsa avrupalı)
  1 -2 ... longestday
 5. 5.
  hayalci olmamak lazım.manchester bugün 10-15 tane pozisyona girdi.maçın farklı bitmemesi mucizedir ki skor 2-0 olsaydı zaten tüm beceriksizliklerine rağmen manchester farklı kazanırdı zira maçın 1-0 gitmesi g.saray takımının oyunda kalmasını sağladı.

  sonuç olarak manchester g.saray'a karşı çok ağır bastı hem organizasyonu hemde oyuncu kalitesi bakımından.

  eğer 4 maç sonunda gruptan çıkmayı garantilerde istanbulda yedek ağırlıklı bir kadroyla oynarsa g.sarayın şansı olur.aksi halde gelir buradada atar 1-2 tane yener döner.gerçekçi olmak lazım. abuk sabuk ergen başlıkları açmamak lazım.
  2 -5 ... ertan erdem
 6. 6.
  wayne rooney gerçeğini göz ardı etmemek gerek.
  2 ... oflu hoca
 7. 7.
  deplasmanda 1-0 kaybettiği için götü kalkıp evinde 3 tane yiyen bursaspor'u anımsatan hayal. manu 3 günde bir maç yapılan bir ülkenin takımı, neden yorsun kendini 3. dünya takımı için?
  4 -3 ... hangar
 8. 8.
  beklenenin aksine manchester gruptan çıkacak puana henüz ulaşamaması halinde oldukça zor geçecek maçtır, deplasmanda savunmaları çok üst düzey konsantrasyonla oynuyor. üstelik onların hücum grubu olan nani-kagawa-valencia-van persie o zamana kadar daha bir uyumlu olur. üstelik rooney de girecek devreye, ha şu kesn, yenilemeyecek takım kesinlikle değil, ama gömülecek takım hiç değil.
  1 -1 ... inflagrante
 9. 9.
  malum ingilizlerin kontratakları ve cins kornerleri en pis silahları. bunlar olmazsa alırız. bir de şu gol kaçırma kazmalığımız olmazsa. hala bir golcü ve sol bek kesik. çözmediler gitti şu işi.
  1 ... budapest express