1. 1.
  yaklaşık 30 yıldır manavgat-antalya arası her 20dk da bir karşılıklı sefer düzenleyen otobüs firmasıdır... dün bilmem kaçıncı kez bindiğim otobüste yanıma oturan çinli turistin heve aleni have aleni tarzında türkçe izahat etmeye çalıştığı maruzatını yeni anlamış olduğumu farkedince gülümsedim. hatun sanırım hava alanını soruyordu. garibim.
  4 ... steven
 2. 2.
  manavgat antalya arasında tekelciliğin simgesi firma.
  evet; antalyadan manavgata ya da manavgattan antalya gidecekseniz, onlarca firma olmasına rağmen alternatifiniz yoktur.*
  yaklaşık 75 kilometrik yolu ortalama 1,5 saatte alırsınız.araçlar genelde büyük firmaların elden çıkardıkları mercedes 403 ya da mitsubishi safirlerdir.araçları bir kenara bıraksak bile sürekli dur kalk yaparak adeta bir dolmuş edasıyla yolculuk zorlaşır.

  tüm bunların üzerine 10 lira gibi bir ücret talep edilmektedir.
  1 ... icindeki okuze oha diyen adam
 3. 3.
  otobüsleri zırt pırt iş yerimin önünde yolcu indirip bindiren antalya- manavgat arası mekik dokuyan seyahat firmasıdır. paraya para demeyen firma.
  -1 ... desperadof f1
 4. 4.
  yolda uçan sinek görse duran at arabasından rahat olan firma.
  1 ... diyonizyak
 5. 5.
  Artik "gecirme" isini abartip ayni hizmet ayni kalite icin 12 tl istenmektedir. Nerdeyse oturdugun koltukta soyacak* adam seni.
  Ayrica "Bu ucretler neye gore artiyo surekli boyle" diye sorunca "ulastirma ayarliyo, aslinda esas ucret 16 tl" diye de cikisiliyor hemen.

  Tekelini sevdigimin* dunyasi...
  ... icindeki okuze oha diyen adam