1. 1.
    avrupada, bugünlerde sol framede görülen ve başına nahoş olaylar gelen ördek kılığında gezenlerin yakıştırmasıdır. izliyor eğleniyoruz.
    3 ... nevai
  2. 2.
    şikecilerin uydurma hevesini bize göstermiştir. sizi gidi young boys severler sizi.
    7 -1 ... akmai
  3. 3.
    yeni bir haber değildir. fenerbahçe bunu hep yapıyor.
    1 -5 ... hani olmaz ya tut ki oldu
  4. 4.
    cüneyt çakırın penaltısıyla 2 ay ağlayan, tarihi boyunca rezil olmaktan başka bir eylemde bulunmamış bir takım taraftarının hezeyanıdır. hala ses çıkıyor mu ulen sizden? yüzsüzlüğün bu kadarına da pes... (bkz: fenevlilerin ne kafası yaşıyor olduğu sorunsalı)
    4 -4 ... kifayetsizkelimeler
  5. 5.
    maçı kıçıyla izleyen taraftarın hezeyanıdır. manu'nun forma rengi kırmızıydı karıştırmış olmayasın genç?
    3 ... peizerat
  6. 6.
    3 direkten dönen top ve verilmeyen 2 penaltı ile man utd ı kendi sahasında defansa çekip ezip ezip bitirip korkutup adamları altlarına işetip man unt gibi bi takımı şimdilerde ''türkiyeye nasıl gidecez lan acaba gitmesek mi?'' diye düşündüren, 5 golleri yenmiş zavallı takımın 1-0 lık yenilgiyle maymun olması durumudur. kaleci olmasaydı gol atarlardı ama bir de o var.
    -2 ... cileksultan
  7. 7.
    gerçekleşmeyen hede. abi allah aşkına bu kadar sazan olmayın ya. şu "dün cimbom'a nasıl koydular yeaa" başlıklarını açanlara bi' bakın. hepsi vasat troll, eksi almak için yapıyorlar. yazamayan yazarların beni de alsanıza aranıza yeaa çabası bu. prim vermeyin şunlara artık lütfen.

edit: vasat troller, vasat troller...
    2 -4 ... miss jackal
  8. 8.
    televizyon başında galatasaray'ın çok güzel oyununu görüp sinirden maymuna dönen kişinin beyanıdır.
    1 -1 ... barbarossa
  9. 9.
    yenilgiye sevindiklerine göre bişeye çevirmiş çevirmesine de ben daha düşünüyorum üstünde tanım için.
    1 ... vigilante8
  10. 10.
    eğer fenerbahçeliyse; vukuatlı takımının 20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı'nın sonucunu beklemeden küstahlanmaması gereken insan beyanı.

eğer beşiktaşlıysa; liverpool'un kırmızısını, leeds united'ın beyazını aklına mıh gibi kazımalıydı halbusi, unutmuş; hatırlatıp hayır yapmış olduk bak.

avrupa'yı geçtim trakya topraklarına bile girememiş diğer takım taraftarları ise ahkam kesicilik yapmasın bir zahmet, ayıptır...
    -1 ... lightsaber