1. 1.
  Cezai anlamda aklandılar peki ya vicdanlarda?
  2 -2 ... flat head
 2. 2.
  Gündemi değiştireli çok oluyor.

  Halk unutmuştur çoktan.
  4 -1 ... bir burcu geldi gecti burdan
 3. 3.
  0:00 2:23
  1 -4 ... paganviodio
 4. 4.
  belgeler açıklandığında yalan diyen aktrollerin uğramadığı yerlerden.

  lan işiniz gücünüz dalavere he hahaha. işin komik tarafı 15 milyon gibi bir parayı cebe indirmişler bunun gerçekliği de kanıtlandı yine ses etmiyorlar ya.

  valla üzücü bu adamların donuna kadar soysan yine de olsun ben razıyım derler. nasıl bir kitleyle aynı ülkeyi paylaşıyoruz arkadaş.
  2 -2 ... keyf kahyasi
 5. 5.
  Yine bir chp li palavrası belgeler gerçek çıktı diyor mahkeme sonuç çıktısı tutanagı yok. Bunu 2015 de fuat avni said sefa ortaya attı chp hain durur mu atladı. Belge gerçek diyor yok para aklanmış diyor. Mahkeme kanıt yok birşey yok diyor. Bu gerizekalılara da belge gerçek diye dersimli iteliyor. Lan belge gerçek olsa dediğin gibi para kaçırılmış olur yolsuzluk olur cidden siz bu fetönun abd nin tasmalı haini dersimli haine inanırsanız daha çok tokat yersiniz. Chp şişli belediyesi sekreteri 26 milyon tl ile yurt dışına kaçtı yakalama kararı bile çıktı. Chp bildirdi hatta mecbur kaldılar. 2 milyon tl tel faturası, ataşehir , beşiktaş , aydın , izmir yolsuzlukları tavan yapmış sığırcık burda fetönun propagandası ile kaset dolduruyor yallah pensilvanya ya hadi ikile.
  2 -5 ... karniyarik ici
 6. 6.
  kk açık konuşmuş. namusun, şerefin, haysiyetin varsa çık karşıma açıkla demiş.
  http://www.sozcu.com.tr/2...isinda-konusuyor-2217906/
  10 -2 ... emekdeger
 7. 7.
  bu belgelerin gerçek olduğunu ispatlamak için neden mahkemeye ihtiyaç duyuluyor. halk bankası dekontları değil mi? halk bankası çıkıp diyemiyor mu evet belgeler gerçek! diyemiyor.
  2 -2 ... rmntkkmnst
 8. 8.
  herhangi bir fark yaratmayacak olan durumdur. sadece şu sözlük içerisindeki yazılanlara ve onları yazanların ortalamasına ( zeka, eğitim, ahlak, dürüstlük, dini değerler, milli değerler vs ) bakarsak ; gökten cebrail a.s inse dese ki "bugüne kadar söylenmiş her şey gerçektir para sıfırlama mevzusu, bu belgeler, yurt dışına gönderilen silahlar, cemaat hükümet ilişkisi hepsi gerçektir" dese bu arkadaşlar "cebrail kesin fetöcü hığmınna" diye tepki verirler.

  dolayısı ile tamamen hükümetin kontrolündeki yargının tamamı çıkıp dese ki "belgeler doğru" gene fark yaratmayacak. en tepedeki adam tamamen dokunulmaz.. vatana ihanet suçu hariç ( ki bunun sınırlarını da kendisi belirler yalakaları her zamanki gibi söyleneni/emredileni yalamadan yutar ) yargılanamayan bir adam ve ailesi hakkında yargı ne karar verirse versin ne fark eder ? evvelden benim hatırladığım "ispatlanırsa istifa ederim" sözü 2 defa ispatlandı ama adam istifa etmeyi geçtim hala yavuz hırsız modunda.
  14 -6 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  man adası olayındaki dekontların hükümetin iddia ettiği gibi sahte çıkmaması hali.
  4 ... usualsuspects
 10. 10.
  türk insanı böyle şeylere takılmayacak kadar ahlaki erdemlerden yoksundur. yolsuzluk, rüşvet vs falan umurunda olmaz bizim milletin, yeter ki ramazan ayında sokakta sigara içmeyin, otobüse mini etekle falan binmeyin. önemli olan bunlar.
  5 -1 ... ecinni