bugün

Gündemi değiştireli çok oluyor.

Halk unutmuştur çoktan.
0:00 2:23
Yine bir chp li palavrası belgeler gerçek çıktı diyor mahkeme sonuç çıktısı tutanagı yok. Bunu 2015 de fuat avni said sefa ortaya attı chp hain durur mu atladı. Belge gerçek diyor yok para aklanmış diyor. Mahkeme kanıt yok birşey yok diyor. Bu gerizekalılara da belge gerçek diye dersimli iteliyor. Lan belge gerçek olsa dediğin gibi para kaçırılmış olur yolsuzluk olur cidden siz bu fetönun abd nin tasmalı haini dersimli haine inanırsanız daha çok tokat yersiniz. Chp şişli belediyesi sekreteri 26 milyon tl ile yurt dışına kaçtı yakalama kararı bile çıktı. Chp bildirdi hatta mecbur kaldılar. 2 milyon tl tel faturası, ataşehir , beşiktaş , aydın , izmir yolsuzlukları tavan yapmış sığırcık burda fetönun propagandası ile kaset dolduruyor yallah pensilvanya ya hadi ikile.
kk açık konuşmuş. namusun, şerefin, haysiyetin varsa çık karşıma açıkla demiş.
http://www.sozcu.com.tr/2...isinda-konusuyor-2217906/
bu belgelerin gerçek olduğunu ispatlamak için neden mahkemeye ihtiyaç duyuluyor. halk bankası dekontları değil mi? halk bankası çıkıp diyemiyor mu evet belgeler gerçek! diyemiyor.
herhangi bir fark yaratmayacak olan durumdur. sadece şu sözlük içerisindeki yazılanlara ve onları yazanların ortalamasına ( zeka, eğitim, ahlak, dürüstlük, dini değerler, milli değerler vs ) bakarsak ; gökten cebrail a.s inse dese ki "bugüne kadar söylenmiş her şey gerçektir para sıfırlama mevzusu, bu belgeler, yurt dışına gönderilen silahlar, cemaat hükümet ilişkisi hepsi gerçektir" dese bu arkadaşlar "cebrail kesin fetöcü hığmınna" diye tepki verirler.

dolayısı ile tamamen hükümetin kontrolündeki yargının tamamı çıkıp dese ki "belgeler doğru" gene fark yaratmayacak. en tepedeki adam tamamen dokunulmaz.. vatana ihanet suçu hariç ( ki bunun sınırlarını da kendisi belirler yalakaları her zamanki gibi söyleneni/emredileni yalamadan yutar ) yargılanamayan bir adam ve ailesi hakkında yargı ne karar verirse versin ne fark eder ? evvelden benim hatırladığım "ispatlanırsa istifa ederim" sözü 2 defa ispatlandı ama adam istifa etmeyi geçtim hala yavuz hırsız modunda.
man adası olayındaki dekontların hükümetin iddia ettiği gibi sahte çıkmaması hali.
türk insanı böyle şeylere takılmayacak kadar ahlaki erdemlerden yoksundur. yolsuzluk, rüşvet vs falan umurunda olmaz bizim milletin, yeter ki ramazan ayında sokakta sigara içmeyin, otobüse mini etekle falan binmeyin. önemli olan bunlar.
velev ki erdoğan istifa etti, bi kere gılıçdaroğlu nun liderli vas...

o değil de gerçekten istifa etse, büyük bir kitle çıkıp geri dönmesini isteyecektir. aslında süper de reklam olur ha. ben bıraktım ama milli irade bırakmadı reklamı yapılabilir.

kitle bozuk.
görsel
ortalıkta adam diye dolaşanların verdikleri sözü tutmasını bekliyoruz.
tayyip istifa!
hani hep bir ağızdan sahte diye tempo tutmuşlardı. bu akp çok komik.
ya yaptığı yolları da alsın gitsn ben huzurlu ve mutlu bir şekilde patikadan da giderim işime evime.
reyiz sahte demişse sahtedir

siz reyizden daha mi iyi bileceksiniz.
ilginç olmakla birlikte şaşırtmayan bir durum olur.
(bkz: direne direne kazanacağız)
Ülkenin siyasal islamın tek parti iktidarından kurtulup, daha bağımsız özgür ve tarafsız bir yargının hüküm sürdüğü günlere uyanmak dileğiyle.
malum kişiyle anamı bassam suç anamdadır derim diyenler kahpeler daha size ne kanıt göstermek lazım.
gerçek olan belgelerin gerçek çıktı diye yayımlanması sorunsalı.
Eee sonra?
güncel Önemli Başlıklar