bugün

Hala gizemini koruyor.
görsel
kim ulan bu malum kişi?
ben direkt açığa vurayım, erdoğan denilen adam ülkeyi koca bir bok çukuruna çevirdi, ama aptalı oynamakla siyaset yaptığını sanıyor, ben şahsen pek de takmıyorum çünki bu millet erdoğanı hakediyor demokrasi, özgürlük, iyi bir yaşam bize zaten uymuyor.
Herkesin bildiği ama eleştiri yapacağı zaman kullandığı ifadedir bu da bize gösteriyor ki şu anda ülkede inanılmaz bir şekilde ifade özgürlüğü kısıtlaması var biz eleştirdiğimiz kişiyi neden açığa vuramıyoruz?
Kendisini bilen kişidir. Yıllardır bu ülkeyi yönetmekte, ama taa yıllar önce yapması gereken şeyleri yapmamaktadır. Bu ülkenin en büyük sorunlarından biri olan eğitim sistemini düzelt(e)memiştir. Bu ihmal yüzünden eğitim hayatım bok gibi geçti ve okulu bırakmak zorunda kaldım. Her Allah'ın günü babamın işyerinde çalışıyorum. Elimden geleni yapıyorum ama her gün işittiğim aynı azarlar... Alman çocuğunun bir haftada alabileceği leptobu ben 2.5 aydır alamıyorum, çünkü ekonomi bu kişinin ülkeyi yönettiği dönemde iyice battı. Ben ve benim gibi pek çok insanın içine kin tohumları atan bu kişi, umarım tanrı tarafından çok ağır bir şekilde cezalandırılır. Her an ölmek istiyorum, bu kişinin yapması gerekenleri yapmaması ve bunun benim gibi pek çok genci etkilemesi cidden zoruma gidiyor. Oy veren seçmenleri de daha kötüsünü görmüşler, (bkz: yersen) ondan yıllardır aynı kişiye oy veriyorlar. Sonra neden Avrupa Birliğine alınmıyoruz?
Artık etrafında ki çomar sürüsü bile eleştirmeye başlamış.
Artık kimse sikine takıp kaale almadığı için halkın sinir ucu denilecek yerlerine hareketlerde bulunup ortamı kızıştırmaya çalışıyor. Ne yaparsa yapsın tepkisiz kalıp ekonomiden söz eden halkı karşısında gördükçe çılgına dönüyor.
Sevilmeyen kişiler için kullanılan bir ifade. Evet.
islam bilginlerini bir gecede idam edip harf devrimiyle ülkeyi cahil yapan kişidir. evet..
malesef ki o kendini bilmiyor. kendini bilmezin teki çünkü.
görsel
hakkında o kadar entry girilince ölebilse keşke.
malumatların efendisi.
ismi lazım değil olarak da bilinen kişidir. ismini söyleyince kunteper canavarı gibi ardınızda belirecek hissiyatı oluştu son 3-5 yıldır sürekli "hakaret" davaları açılması ile. eleştiriyorsun bir yerlerde hoooppp mahkemedesin hakaretten..
Aklıma rte geldi şerefsizim.
rezap toyip erduyan.
(bkz: rte)
iyi uykular minnak.
korku imparatorluğunun çakma padişahıdır.
polislerin suçlular için kullandığı terim.