1. 199.
  malta
  Türkiye'de 20 senede yemediğim balığı Malta'daki dil okulu dönemimde yemişimdir. Yediğim her balığın tadını hatırlıyorum. Bu da balıkların lezzetinden midir yoksa balığın hafızaya iyi gelmesinden dolayı mıdır bilmem. Deniz ürünleri dışında kalan mutfağı da güzel. Ancak, balık bir başka Malta'da. (bkz: http://bit.ly/2siyzrd)
  ... kasiyomu
 2. 200.
  malta
  Valletta'da öğrencisin. Okuyorsun, eğleniyorsun, yiyip içiyorsun ve bum! Aniden kilo aldığını fark ediyorsun. Ama, merak etmeye gerek yok. Kimse bahsetmemiş ama Malta spor kompleksleri bakımından da hatrı sayılır bir üne sahip. Sadece su sporları da değil, çok farklı seçenekler de mevcut. (bkz: http://bit.ly/2siyzrd)
  ... fell bluu
 3. 201.
  sanırım yeni bir bot reklam vakasına konu olan ülke.
  -1 ... hergele kutay
 4. 202.
  malta
  iş için bir günlüğüne gitmiştim. Dolayısıyla pek gezme şansım olmadı. Hatta, hiç gezemedim demek daha doğru olur. Gitmek istediğim yerlerin tek tek fotosunu çekip istanbul'a döndüm. Malta resmen kursağımda kaldı. Daha sonra tekrar bir günlüğüne gitmem gerekti. Bu sefer başka bir arkadaşımı gönderdim. Aynı acıyı tekrar yaşayamazdım çünkü. Gönderdiğim arkadaş da döndüğünde tıpkı benim gibiydi. Çok söylendi bana. (bkz: http://bit.ly/2siyzrd)
  ... luccy luccy
 5. 203.
  malta
  Dil eğitimini Londra'da aldığım için aynı eğitimi Valletta'da alan arkadaşıma hava atıyordum. Ancak, onu ziyarete gittiğimde anladım ki, asıl hava atıp kasıla kasıla gezmesi gereken kendisiymiş. (bkz: http://bit.ly/2siyzrd)
  ... bardakalti