1. ?.
    malta ya kilitleyeceğimiz organizasyondur. 29 ekim e gelirse feci gaz alırızdır. * *
    3 ... yamuq
  2. ?.
    düzenlenmesi zor olmayan maçtır, uludag sözlük olarak malta'ya gidilirse, malta milli takımı oyuncuları manav , banka ve marangozhanelerden toplanabilir, maç gerçekleştirilebilinir.

yazar notu:malta'nın bankacı sağ bekini yıldırmak için bir ekonomi öğrencisi olarak sol açığa talibim.
    3 ... ayvirsin
  3. ?.
    (bkz: malta kadrosuna fb li uuser alınmaması)
    4 ... sıpa
  4. ?.
    bir halta yaraması umulan maçtır. zira bugün malta bizi mal yerine koymuştur. uludag sozluk olarak bu kötü futbol ve kötü imajı düzeltmek boynumuzun borcudur. kim tutar bizi be!

not : şaka maka ama acayip gaza geldik.*
    ... lynx lynx
  5. ?.
    (bkz: şerefsizim yenerdik)
    3 ... ilqim
  6. ?.
    forvette kesinlikle tartışılmayacağım maçtır. mahalle maçlarında son 85 haftada 84 gol attım formumun zirvesindeyim. mehmet yıldız gibi adamım vesselam.

ne de olsa mahalle maçından farkı yok, biz bunlara 5 atarız.
    2 ... eşşağan ala gazuğu
  7. ?.
    malta'da bir halısahada ödetmesine yapılması durumunda gol yollarında coşma garantisi verebileceğim maç. bi de ucuna baklava koyduk mu...
    (bkz: malta kim lan)

ahah herkes forvete talip. tam mahalle maçı olcak. olsun her türlü çakarız.
    2 ... wakabayashi genzo
  8. ?.
    forvete striker olarak talip olduğum maçtır.
    mahalle maçlarında pele'nin gelip şahsımı brezilya milli takımı'na çağırmışlığı vardır.
    ... shunketsu
  9. ?.
    fenerli olarak ilk 11 beklentim olmasa da maçın ilerleyen dakikaları için şans bekleyeceğim maçtır.
    1 ... zebellah
  10. ?.
    sağ beke talip olduğum maçtır. sabri den iyi oynayacağımı garanti ediyorum.*
    ... cumingsoon