bugün

istanbul'da bir alışveriş merkezidir. ırak'ın felluce kasabasında daha az arap vardır amk.
aqua floryadaki arap nüfusunun yanında finlandiya avm si gibi kalan avm.
Türkçe meali istanbul'un malları olan rezidans altı avmdir.
2 Türk vardı. Biri ben biri de beni metrodan rezidansa götüren servis şoförü.

Ulan fakirlikten 50 lira için ta Ataşehir'den oraya hastaya gittiğimi biliyorum. Allah'ın Arabı altın külçelerini mezara götürecek.
Sadece Araplara özel hizmet verildiği mağaza Çalışanlarının Arap değilseniz sizi adam yerine koymadığı, Arapların da oradaki Türkiyelilere kölesi gözüyle baktığı yönetiminin pek fazla verimli olmadığı kapitalizmin kalesi.
ırak'ın felluce kasabasından daha fazla arap barındıran yer.
Yoldan geçerken görüyorum nedir ne değildir bilmem.
Arabistan yerel seçimlerinde bir suudi’ nin adaylığını koyması halinde oyların %95’ ini alıp belediye başkanı olsa şaşırılmayacak olan avm.
Yemek katının içler acısı halini ne ben anlatayım ne de siz dinleyin.
Başakşehir in yabancı uyruklu misafirlerinin ugrak yeri.
Küçük arabistan.
Bugün gittiğim bir yer.
Arapların istilasına uğramış. Asansörde bir Arap sürüsüyle karşılaştım 3 çarşaflı kadın önlerinde bir erkek vardı.
Nasıl bağırarak konuşuyorlar ben mi mülteciyim onlar mı anlamadım. Kendi ülkemizde biz rahatsızlık vermemek için kısık sesle Konuşuruz yada hiç konuşmayız ama onlar heryerde bizden çok rahatlar.
istanbul'un ve avrupa'nın büyük avmlerinden.

sitesi için https://www.mallofistanbul.com.tr/welcome
görsel
tem ve basın ekspres yolunun tam kesişim noktasında olması hasebiyle araçla ulaşımın her yerden rahatça sağlandı mekan.

aradığınız markalar orada var.
birkeresinde gitmiştim terası çok güzel yapmışlar sıtarbaksçı pelinsular orada takılır.
2018 yılında gitmiştim. içi oldukça büyük, güzel bir avm. pidem'den çay içmiştim yanlış hatırlamıyorsam. simit sarayı da var orada simiti uygun fiyata. orada folklor izlemiştim yanılmıyorsam.
görsel
ismine rağmen konum olarak istanbul'la pek alakası olmayan alışveriş merkezi.
istanbul'a uzak bir alışveriş merkezi.
bugün tekrar gittiğim bir avm. en son geçen sene mi ne gitmiştim. kısmetse bu sefer de aranapark'a yakın bir zamanda yeniden gideyim.
ikitelli'de bulunan, yabancı uyrukluların en çok tercih ettiği alışveriş merkezlerinden biri.
güncel Önemli Başlıklar