1. 54.
    maliyetin ne olduğunu anlamak için nelerin maliyet olmadığını anlamak gerekir.
    1 ... monk of monkmountain
  2. 53.
    kız sen mezun olmamışmiydiniz?

    edit. imla
    ... iyyneci
  3. 52.
    kamu maliyesi, türk vergi sistemi, istatistik ve makro iktisat ile birlikte üniversitedeki en belalı 5 dersten biridir. işin garibi ise iibf okuyup bu saçma dersleri geçeceğim diye üniversiteye 18 yaşında gencecik delikanlı gibi girip 35 yaşında orta yaşlı bir adam görünümünde mezun olursunuz. sonra ise lise mezunu bir adamla aynı paraya çalışırsınız. tabi o'da iş bulabilirseniz.
    2 -1 ... alininki
  4. 51.
    Zor ama zevklidir. Bu dersin sınavına girip 3 - 3.5 saat kadar sınavda kaldığımı eve gitmeyince telefonum da kapali diye ev arkadaşlarımın başıma bişey geldi sanarak endiselendigini hatırlıyorum. işin komik yani o gün de ben sınavın bu kadar uzun olacağını bilmediğim için eski erkek arkadaşımin ısrarı üzerine onla buluşmaya gideceğim. Sınavdan önce de kız arkadaşlarımı uyarmisim geç kalırsam polise gidin bana bişey yapabilir diye. Psikopatin teki olduğunu öğrenip ayrildigin adamla ne diye bulusursun salaklik ışte. Neyse ki bişey olmadan evime dönmüştüm.Muhasebe ve finansal yönetim bölümü ogrencisiyseniz bu sınavı ilk seferde verirsiniz. Açıktan falan okuyorsaniz biraz zor ama ben sizin yerinizde olsam video dan dinleyerek öğrenirim.
    2 -1 ... veritas omnia vincit
  5. 50.
    Allahım Allahım saçlarımın beyazlamasına sebep olan muhasebe zirvalari. Nefret ederim geçtim kurtuldum.
    5 -1 ... kale3112
  6. 49.
    Bir saatte daha sadece bir soru çözdüğüm ders. Yarın sınav var ben daha bugün çalışmaya başladım.
    Umarım yarın sınava giren ben olurum..
    6 -1 ... haramsavar kadin
  7. 48.
    üretim yapan sanayi işletmelerinde bir ürünün kaça mal olduğunun belirlenmesi amacıyla geliştirilen yöntemlerle maliyet hesaplama ve kaydetme işlevidir.
    ... hasmet ibriktaroglu
  8. 47.
    Kemiksiz et gibi derstir. ilk başta sistemi oturt sonra gelsin birinci safha gitsin ikinci safha. Fifolar lifolar ortalama maliyetler filan havada kuş olur uçar gider. Dersine adam gibi çalıştığım kendini sevdiren tek dersti. Hatta tahtayı göremiyordum da gözlük alıyordum eski hatundan hey gidinin.
    ... ruyaqibi
  9. 46.
    korkmadığım ama çekindiğim bir ders kendileri. çok fazla teferruat olması kasıyor. smmm sınavında karşılaşak olmam münasebeti ile şimdiden çalışıp sınavda fazlaca kastırmadan geçmeyi umduğum fifosuna ve lifosuna kurban olduğum ders.
    3 ... sirrustler
  10. 45.
    Fifo ve lifosu ile meşhur, bilmeyenlerin çizgi film karakteri sanacağı ama dersleri bildiğin yağlı gürgen kazığı olan muhasebe dersi. Muhasebeciyim anlamadan bitirdim. Sonra iş hayatına girince daha iyi anlıyorsunuz o ayrı.
    ... kara troll