1. 1.
    reyizin son açıklaması.

https://m.haberturk.com/e...-malazgirt-mesaji-2117158

egonomig zaldırı altındayıg argadaşlar.
    3 ... comarlarin korkulu ruyasi
  2. 2.
    ayakta siktik demenin başka yoludur. gizli devalüasyonu, malazgirt ruhu, döviz saldırısı püskürtüldü falan gibi laflarla yedirdi adam. 2 ay önce 4 lira olan dolar bugün 6 lira ama kitlesi "kur saldırısını bertaraf etti reyiz" diye övünüyorlar.
    1 ... petrauskas
  3. 3.
    müthiş bi laf. dış güçler, dolar lobisi, allah kitap falan da dediyse yeni oylar garanti. muhalefetin bu adamdan öğreneceği çok şey var.
    3 ... diskapininmandali
  4. 4.
    kürtajcı-1555 süleyman bunu beğendi.

niye böyle dedim . milyonlarca kişi tarafından izlenen atv adlı televizyon kanalı ana haber bülteninde vatandaş süleyman'a dolar ve dış saldırılar hatta içte ki benim gibi hainler hakkında yorum yaptırdı.

ne konuştu ben anlamadım ama kesin akp'ye oy verenler anlamıştır.

akp'nin kitlesi bu ağzında diş yok oy verip seçtiği milletvekilleri tanesi 1000-1500 abd .dolarından implant diş yaptırıyor ,süleyman et görmüyor oy verdikleri kuzu çevirme yapıyor ..

birde okudukları yandaş haramdan beslenen akp gazeteleri 7 liranın üstünden 5,80'e -6 liraya düşen dolar için türk lirası dolar karşısında % 20 değer kazandı yazan haberleri manşete taşıyor.

evet inanıyorlar çünkü sürekli ekmek sürekli makarna. maalesef .

bu arada gürcü-arap kırması bilal'de baybora benim atam idi diyor herhalde..

ayrı bir olay ülkücü de aptal hemen yiyor.
    5 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    egonomig zaldırı aldında olduğumuzu gavrayamayan gezicilerin anlayamadığı söz.
    1 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi