bugün

Bugün malatya'da pkk'nın gerçekleştirmiş olduğu eyleme "iyi olmuş" şeklinde yorum getirip pkk lehine konuşan bir grup pkk'lıların linç edilme girişimi. 6 .rospu çocuğu kaçmış 3'ünü polis kurtarmış.

malatya doğumlu olmaktan bir kez daha gurur duydum be.

http://www.milliyet.com.t...07/10/21/son/sontur33.asp
sözlükteki pkklıların küfür etmek için yanıp tutuştukları ama maçalarının yemediği hadise. evet eksilerinizi bekliyorum amerikan köpekleri, nasıl olsa orda isminiz yazmıyor.
şimdi buna da gaza gelmemek lazım yada ayıp yada onlar da insan falan diyenler çıkacaktır. yani bir nevi sözlükteki pkk yanlılarını deşifre edecek başlıktır. merak ettiğim bu aleni pkk sempatizanlarını polis alınca ne yapıyor bunlar yargılanıyor mu acaba?
yanlış manlış olmayan hadisedir, yeter buradaki pkk sempatizanlığı da biryere kadar ya hala utanmadan yazıyorsunuz, hangi hakla bu ülkedesin şerefsiz, pkk sempatizanı işte pkk sempatizanı, linç de ederim 55 şiş darbesiyle tırnaklarını da sökerim, ne dediğimi şaşırttınız, defolun memleketimizden, ekmek yemeyin burdan ve evet sana söylüyorum sen anlamışsındır.

üzülmye gerek olmayan eylem. pkk sempatizanı ulan bunlar daha neyini savunuyorsunuz? kürt halkı ne demek ya aleni pkk sempatizanı bunlar bizim mahallede ki kürt bakkal değil uyanın lan.
(bkz: mal mısın)
çok doğru yapmışlardır. nitekim, arkadaşlar olayı kürt halkına değil, pkk lehine yorum yapan insanlara patlatmışlardır. yani, kürt-türk karşıtlığı yoktur, tamamen pkk sempatizanlığı ön plandadır.

bu adamlar haberleri izlerken rahatlıkla "iyi olmuş, pkk kazanacaktır" diye cümleler kusabiliyorsa sizin gibi saçma salak savunucular yüzündendir.
ne yapalım, tepki göstermeyelim de alkışlayalım mı?
pkk'yı seviyorum diyenin dövülmesi iki iki daha döttür,gerisi yalandır.
böyle insanları sınır dışı etmelerini istediğim hadise.
bide bu bölücülüğe sevgili ab topluluğu: insan hakları, özgürlük zırvalıkları olarak yorum getirir.ne güzel istanbul değil mi ?
helal olsun denilebilecek olaydır. türk milletinin bu kadar terör saldırısına şehit haberine rağmen metanetli davrandığının ama metanetin de bir sınırı olduğunun bölücülere hatırlatılmasıdır, hedef kürt kökenli vatandaşlarımız değil pkk sempatizanlarıdır. pkk lehine eylem yaparak kendilerini tatmin eden gerizekalılara amerikan ve israil yapımı vibratörler tavsiye edilir.
sürekli olan "helallık"lardan biri.
tesadüf eseri çevrede kamera varmış da basına yansımış o ayrı.
doğru bir harekettir çünkü onların savunduğu tamamen bölücülüktür.yüce Atatürkümüzün dediği gibi herzaman bu ülkenin polisi var jandarması var demiyeceğiz gerektiği zaman taşla sopayla bu ülkeyi bölücü güçlerden ve diğer tehlikerden korucağız.
şimdi gene birileri çıkıp hukuk devleti,linç kültürü,adalet,yargı hebehöbö diyecek,ben bi günde 12 şehit verecem sen de böyle stresli bi zamanda pkk propagandacısını kürt halkının sesi olarak lanse edeceksin,nerden lan sana ketenin yağlı yeri? iyi laf dediydi osman pamukoğlu bana silah cekenin agzina o namluyu sokarim diye.aslında o namluyu oral olarak değil başka bir bölgeden sokmak lazım ya lan ben neyse bir sey demiyorum.
tatlı su eleştirmenlerinin "insan hakları" adına savunmaya çalıştığı ama olayda dayak yemiş güruhun insanlık vasfının olmayışı yüzünden pek de ciddiye alınacak tarafı olmamasından mütevellit nanik yapılacak olaydır.
küfür etme, "iyi yapmışlar" deme, yeri gelince mhp taraftarına dönüşme gibi belirtilerle ortaya çıkan kuduz hastalığının "atatürkçü"cü gençlik arasında yayılmaya başladığının kanıtıdır.

"türban takan orospudur", "pkk'lı köpektir", "amerikan yanlısı göt oğlanıdır". "atkı takan ibnedir", bir tek uludağ sözlük "atatürkçü"cü gençliği cicidir. * *
ülkesini bölme girişiminde bulunan, gencecik askerlerini, masum insanlarını öldüren ve yıllardır ülkesinin başına bela olmuş örgüt yanlılarını görüp kendini tutamayan insanların yaptıkları eylemdir.
edit: eksileyen arkadaşım ne oldu zoruna mı gitti? sen burda bir taraflarını sandalyene yaya yaya oturup entry eksilerken yaşamının ortasındaki insanlar bu ülkenin huzuru bölünmesin diye ölüyor.birkaç şerefsiz,haysiyetsiz dayak yemiş de ne olmuş? olaylara farklı yönden ben bakarım, ben sorgularım, ben marjinalim diye mi düşünüyosun. b.k marjinalsin. hiçbir halt değilsin. çok senin gibi şerefsiz bu ülkede, bu dünyada. şimdi o rezil parmaklarınla bas eksi butonuna daha da yayıl bakalım nereye kadar yayılacaksan.
(bkz: bursa nutku)
beni mutlu eden olaydır. görüldüğünde tekme tokat dalınıp, kalçasına dikiştutmaz sokulası hayvanlara iyi olmuştur, oh olsundur.

edit: amma çok pkklı varmış sözlükte be... nooldu acaba kalçalarına giren dikiştutmazı mı hissediverdiler de kötülüyolar.. mutlu edin beni de kötüleyin, mesaj amaca ulaştı.
(bkz: bir dusunce benimsetme sistemi olarak hakaret)
ne kadar haksız da olsalar linç olayının doğruluğu tartışılır. ama beni asıl üzen memleketimin yine böyle bir olayla anılması oldu.
şu noktada linç girişiminde bulunanları desteklemek ya da tepki göstermek, bir çıkarım yapmak için ölçü değil. anında "bu sempatizan, şu bizden" sonucuna varmak fazla acelecilik olur. tabiki hoş bir şey değil, halkın psikolojisi ve kanunların vuruculuğu göz önünde bulundurulursa hiç yadırganmamalı da.

ancak biraz daha sakin düşünülürse, bu haddini bildirme amacıyla yapılan eylemin ne pkk'ya ne sempatizanlarına zarar verdiği görülür. sonuçta yıllardır oynanan bilindik bir oyundur bu.

pkk'yı destekleyenler var bu ülkede. ancak bu insanlar cahil. bu insanlar kışkırtılmış. ve biz onlara linç ile cevap verirsek bu sadece ve sadece pkk'ya fayda sağlar ki örgütün de istediği bu.