1. 1.
  o pkkli soysuzlar kundaktaki bebegi katlederken sorun yok tabi.
  18 -4 ... thenameless
 2. 2.
  (bkz: mutlu eden başlıklar)
  (bkz: mutlu eden haberler)
  17 -2 ... atsizayoldas
 3. 3.
  ülkücü ırkçılar yoktur. ülkücüler, bölücüleri sikmiştir. haber o'dur. ülkesine hainler de sikilmeyi hakeder.
  5 -1 ... mat1ben0
 4. 4.
  kaynak g.tüm kaynağa gel ne bi resim ne bi video.artniyetli yalan haber kürt değil olsa olsa pkk lının linçidir.bu da gayet doğal herkes sizin gibi terörist değil.hümanist sevgi pıtırcıkları.
  3 -1 ... ne yazsam olmadi
 5. 5.
  --spoiler--
  Irkçı grup tarafından saldırıya uğrayarak ağır yaralanan Ömer Edeme’nin daha önce de bu şekilde bıçaklı saldırıya uğradığı öğrenildi.
  --spoiler--

  alışıkmış nasılsa, geçer merak etmeyin.
  3 -1 ... protest sanayici
 6. 6.
  kürtlerin duygu sömürülerinden biridir... her türlü kışkırtmayı yaparlar sonra türk evlatları tepki koydumu, faşistler bizi linç ediyorlar, dövlöt bize bakmiyirrr derler...
  1 ... search for the lost entry
 7. 7.
  insanı iyi hissettiren haberdir. bu arada malatya da ermenileri kürtlerden oluşan hamidiye alayları katletti.
  1 -1 ... fakir fabrikator
 8. 8.
  ülkücüler yanlış ırka ırkçılık yapıyor. ulan kürt dediğin nedir senin önemli olan bu ülkede ermeniye ruma ırkçılık yapmak yahudiye ve batıya ırkçılık yapacak taşakta olmak.
  ... alpersef
 9. 9.
  zaten ne zaman bir kurt genci tek kalsa etrafi çakallarla çevrilir ya linc edilir ya dövülür tartaklanir.. Bu yapilanlar gercekten insanlik dişi. Hiç diyarbakir da yada mardinde dövulen turk ögrenci gordunuz mu?
  -2 ... inzaghigi
 10. 10.
  Malatya halkının demokratik tepkisidir. Ulan sik kırığı sen malatyanın göbeğinde yok mu anamı siken diye böğüreceksin ondan sonra da vay amunagoyyum sikin kıllıydı diye zırlayacaksın. Siktirgit okulunu oku pezevenk baban slogan mı biliyordu.
  1 ... centurion