1. 1.
    Sınırları yapılan mallıklar ile çizilmiş, vatandaşı olmak için sağlam bir mal olmak gereken, her vatandaşının ülke kimliğindeki unvanı bizzat benim tarafımdan verilen ülkedir.

    Yönetim şekli krallıktır ama krallık babadan oğula değil, en büyük maldan daha büyük bir mala geçer. Ha, unvanı almamı sağlayan mallığın aynısını başka bir arkadaş yapmıştı, ben tacı devretmedim. Hangisi daha büyük mallık? Eveeet, anladınız aferin.

    Bunun haricinde, ülkeye katma değer sağlayan vatandaş isterim. Mallığını kompleks haline getirip başkalarını durup durup mal diye etiketlemeye kalkan profil mesela vatan hainidir, içten parçalar bizi.

    Krallığa dahil edilebilecek epey şehir ve yapı olmakla birlikte; kavram karmaşası ile uzun vadede riske atmayacağım, saçma sapan telif davalarına kurban etmeyeceğim krallıktır. Günlük hayatımda yeterince sayıda Malatyalı ile muhatabım, yeterince Malezya ürünü kullanıyorum, Malabadi köprüsü eser sahibi Selçuk Alagöze de uzun ömürler dilerim. Köprü dahil hiç birinin uzaktan yakından ilgisi olmayan krallıktır.
    1 ... malkral