bugün

Hiçbir zaman anlayamayacağım histir. Aslında kadın da makyajı pek sevmem. Kadın doğal haliyle güzelse her halükarda güzeldir.
Bu saatten sonra misafir gelmeyeceğine göre gerçek yüzümü ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Teşekkürler.

görsel
bilinmeyendir.

beyler kaçın şekil değiştiriyor.
Off müthiş bi rahatlama hissidir. Ölmüşlerin ruhuna.

görsel
(bkz: drag queen)

girdi burada.
doğruluğu şahadetle tasdik edilebilir.
kozmetik cahillerinin asla tadamayacağı mutluluktur.
sırf bu mutluluğu yaşamak için makyaj yapıyorum yoksa benim bu boyalarla ihtiyacım yok. Tamamen kişisel zevk yani.

görsel
Normaldir. Yüzünden bi 10 kilo ağırlık çıkıyor.
Abdest alırken makyaj temizleyenleri günah ve sevap arasında bugda bırakacak histir.
iğrenç bir şey. Yapmayın olum insan olun yeter, beğeniriz.
Kızgın kumlardan, serin sulara atlama ferahlığıdır.

Yüz temizlenip, toniklenip, bi nebze de nemlendirilince oluşan ebleh kız çocuğu görünüşünü seviyorum.

Bir masumiyet, bi uykum vaaar durumu, bi minnoşluk....
Kişiyi kızgın çöllerden, en derin okyanuslara atan ferahlama hissidir. Bunu herkes anlayamaz. Erkeklere o kadar üzülüyorum ki, bu rahatlamayı asla tadamayacaklar...
görsel
Öfff harikayım ya. Şu jilet gibi çekilmiş düzgün eyelinerımın muhteşemliğine maşallah deyin lütfen.
Kaportada sadece lokal boya var sandığımız sözlük kızlarının komple boyalı olduklarını gösteren bir entry olmuş essy ablanın entrysi.

Maşallah da dedik..
evlenme teklifimi geri çekmeme neden olan hayal kırıklığı görüntü.
bu kadar boya bizim dış cephede yok amk.
Essy bacım yüzünü mendile bırakmış.

Mendil korku filmi gibi. Bence ihtiyacınız yoktur. Yazık cildinize. Sevgiler.

Yüzü mendile bıraktıktan sonra, artık kalanın kendisi olduğunu görünce gelen rahatlık türü bu bence. sütyeni çıkardıktan sonra gelen rahatlıkla bu çok farklıdır mesela.
Erkeklerin asla anlamayacağı histir. Bu biraz sahne makyajı olmuş ama swh.
Makyaj yapmayın olsun bitsin. Ama size rahat batıyordu değil mi, pardon. *
güncel Önemli Başlıklar