bugün

Doğal ve hoş kızdır. Bir kızın en güzel hali bence makyajsız halidir. Daha samimi geliyor öyle.
güzeldir. boynu koklanır, burnu öpülür.
son 4-5 aydır olduğum. neden çünkü eringenlik.
Makyaja iyice alıştığım bir dönem sınavım vardı. Gözüme bir şey sürmeden sınava gittim en yakın arkadaşım canım ya bu kadar hasta mısın? Dedi. Acıdı resmen. Ben de Bi daha göz makyajı hiç yapmadım. O şekilde devam etti. Sonradan normalleşmeye başladı. Fondoteni de bırakınca iyice makyajsız gitmeye başladım. Şu an her şey daha güzel. (bkz: doğallık gibisi var mı)
aklı başında ve zeki biri olma olasılığı yüksektir. Kadın gibi kadındır. makyaj yapanlara dişi gözüyle bile bakmıyorum ben. Çirkin olup olmamaları önemli değil makyaj yapmasınlar yeter.
of yine başlamışlar sabah sabah . ne yaptınız ha atomu mu parçaladınız ? ne bu tavırlar amk ya.
Dünyayı mı kurtarıyorlar?
Çayı şekersiz içerim tribiyle aynı.
Var çevremde makyaj yapmıyorum diye dolaşan tipler. Dudakları ip gibi ruj süremiyor , göz kapakları görünmüyor ki eyeliner kullansın . Ee ? Ne yapıyor ? Yine de fondoten sürüyor , rimel sürüyor ve doğal görünüm seviyorum , diyor. Sanki biz bunlardan fazla ne sürüyoruz ki yüzümüze? Şuna deseler ya makyaj yapınca da çirkinim bu yüzden kompleks yaptım , diye. Makyaj yaptıkları için güzeller diye güzel kızlara bok atabiliyorum böylelikle dese ya. Geçin bunları.
Benimdir.
Hic makyaj yapmiyorum cunku erken kalkiyorum onumde iki secenek var ya 5dk daha uyku yada makyaj yapmak ben uykudan yana kullaniyorum.
la gardaş iyi güzel makyajsız kız hoş dürüsttür de. bu kız doğal olarak güzelse göze beyne kalbe hitap etmiyor mu? tipsiz makyajsız kızları hangimiz sikliyoruz? arkadaş olarak tamam en kralı olur belki ama diğer gözle bakmayız ki anca çok şey yaşanırsa... Ama makyaj yapınca o kızların albenisi oluyor. ne bilim dönüp bakılmak istiyorlar ve makyajla bunu başarıyolar. yapan yapsın arkadaş yoksa hayattan soğuyan tipsizlikten depresyona giren erkekler gibi olur biçoğu. yapın anam yapın
her anı yalanla geçen kızdır. makyaj yaptıkça makyajsız halinin daha da kötüleşeceğini düşünmez belki de.
Güzelliğine taf olunmasını istemeyen kızdır. Makyaj yapan kızları kötülemiyorum onların çevre durumu önemlidir. Kız toplumunda dışlanmak çok kötü bir sorunmuş buda çevre tapıyım derken kötü alışkanlıklar edinmeye davetiye çıkartıyor yani. Makyajda abaranlar falanda var kötü niyetlileri aklı bel altında çalışanda var sözüm meclisden dışarıdır. Ek olarak söylemek istediğim erkeklerin olgunlaşmasını ya da olgunlaşma evresine girenlerle arkadaşlık kurmanızı tavsiye ediyorum, kız arkadaşınız konusunda iae açık saçık konuşanlardan uzak durun ya da tekinli davranın hayatınız karartmayınız.
benimdir.
her gün fondötenli farlı makyajlar yapan şahsım üniversite 2. sınıfta ani bir kararla makyaj yapma eylemini haftada bire düşürmüştür. ilk bir kaç gün hasta mısın cart mısın curt musun solmuşsun bilmem ne olmusun triplerine giren ahali bir hafta içinde duruma alışmıştır.
before - after olayına girecek olursak, full makyaj gezdiğim dönemlerde insanların gözü aşina olduğundan pek umurlarında olmuyordu, sonrasında sadece rimel sürdüğümde bile övgüler almaya başladım. en büyük artısı ise şuydu; malum biz bayanlar canımız sıkkın olunca böyle şeylerle mutlu oluruz. eskiden zaten hep makyaj yaptığım için üzgünken teselli edecek başka şeyler bulmak gerekiyordu. oysa şimdi güzel bir makyaj ve hızla gelen "oo yee" hissi.
Doğal kızdır.

bende vakti zamanında baya abartı makyaj yapardım. Sonra bir gün niyeyse cildime bunu yaptığım için üzüldüm. O günden sonra yüzüme bir şey sürmeme kararı aldım. Kullandığım sadece 3 makyaj malzemesi var; rimel, göz kalemi ve ruj.
Yüz güzel ise candır. Ülkemiz sınırları içindeki kızlara ayar oluyorum ama. Abi herkes tek tip olur mu amk yerinde? Bak sayıyorum. Koyu renk ruj , göbek dekoltesi , burunda hızma , kızıl ya da tonları saç , topuklu parlak botlar... Midem kalktı yine be şimdi.
Güzelliğin yalın halidir, makyaj = maske bana göre...
Üşengeçtir. Türlü türlü sebepler saymaya gerek yok bence.
bir kere kendine özgüveni vardır.Güzelliğine güveniyordur.Boyaya cilaya ihtiyacı yoktur.
Cumartesi günleri hariç benimdir. Hem yüzüme bu yaşta zarar vermek istemiyorum hem de gerek duymuyorum. Cumartesi günleri tamamen zevk için hafif bir makyaj yapıyorum, o da belli olmuyor pek. Dikkatli bakmak gerekli.

Bir kız; kaşlarını boyuyorsa, yüzündeki kapatıcı belli oluyorsa, emin olun o makyajın altından başka biri çıkar. Çirkinleşir makyajsız.
hiç mi hiç makyaj yapmayan kız yoktur yani kimse kimseyi yemesin. allahın her günü yapmaz ama ayda bir yapar her kız. mesela yeri gelir hiç makyaj yapmam ama canım isterse sürerim rimelimi rujumu çıkarım ama bu sürekli tekrarlanan bir durum değildir.
namuslu olma ihtimali yüksek olan kızdır. bizim kaşar türk kızları makyaj yapınca anca bir boka benzeyebiliyorlar makyaj yapmayanına kimse bakmaz kesin o derece bok gibi olurlar. evet.
ben buyum diyebilen, makyajsız da insan içine çıkacak kadar kendine güvenen kızdır.