1. 1.
  Evet benim beyler.
  Heyecana gerek yok.
  11 -5 ... bokafa
 2. 2.
  söz de değil, özde güzeldir. hafta içi makyajı ile büyüler, hafta sonu da makyajsız tertemiz, bebek yüzü ile.
  3 ... defolabilirsin
 3. 3.
  Beyaz tenlidir.
  4 -1 ... promer
 4. 4.
  Çok azdır bulunca bırakmayın onu.
  ÇOĞU şöyle ama genelde.

  makyajsız güzel
  makyajsız güzel
  makyajsız güzel
  makyajsız güzel
  makyajsız güzel
  makyajsız güzel
  5 ... saitama
 5. 5.
  Bulunduğu yerde nikahı basılası güzeldir.
  4 ... king35
 6. 6.
  bir kızda olabilecek muhteşem özelliklerden biri . unutmamalı Allah vergisidir . kimine güzellik bahşeder Yüce yaradan kimine zenginlik ya da başka bir şey . yapmamız gereken şükretmek elinde olanla yetinebilmek . işte o zaman güzellikler bir başka büyüler insanı ...
  3 ... opsyeie
 7. 7.
  Makyajsız güzel olmak için 3 saat makyaj yapıyorlar adına da doğal makyaj demişler aman dikkat.
  9 -1 ... zona pellucida
 8. 8.
  bu sanırım makyaja genç yaşlarda başlayan kadınların laneti gibi bir şey. hani nasıl alkolik olursun veya madde bağımlısı. artık sen istemesende kullanırsın. makyajda öyle bir şey. özellikle yanlış cilt bakım teknikleri ve ucuz makyaj ürünleri kullananlar için bu daha geçerli. onlar artık lanetlenmiş ve makyajsız suratlarında herhangi bir güzel ifade kalmamıştır. makyajdan başka çareleri yoktur.

  ama makyajsız güzel, duru bir su gibidir. baktıkça güzelliği derinleşir. kıyamazsın bile sevmeye. ellerken ellerin titrer.
  ... thelichking
 9. 9.
  hilmi abi, gözükmeyen makyaj diye bir şey icat etmişler, aklın durur.
  ... masklavi
 10. 10.
  Hayatında hiç makyaj yapmamış veya hep sade makyajlar yapmış bir kadını doğal haliyle güzel görürüz, sürekli ağır makyajlar yapan bir kadını makyajsız gördüğümüzde ise gözümüz ona alışmadığı için haliyle güzel göremeyiz. Bu beynin bize oynadığı bir oyun gibi bir şey. Burdan diğer sözlük kadınlarına bir mesaj vermek istiyorum; Ağır makyaj yapmak sizi güzel yapmaz, aksine gözü ona alıştırmak, sildiğinizde sizin çirkin görünmenize sebep olabilir. Ağır makyaj yapmayın. Küçük rötuşlar yeterlidir.
  2 -1 ... mavigozlukadin